Mecz we mgle
-
- Frozen 29 października 2013, 17:45 · Dyskusja
0
Celta to nie będzie łatwy przeciwnik, wystarczy spojrzeć jak się ostatnio rozprawili z Malagą. Powinno zagrać kilku młodych, np. Montoya czy Roberto żeby dać odpocząć Daniemu czy Xaviemu ale nie możemy wyskoczyć całkiem rezerwowym składem. Bartra i Puyi z Songiem powinni zapewnić spokój w defensywie a że mamy dwie maszyny do strzelania goli w postaci Leo i Alexisa to spokojnie może z nimi zagrać Tello na swojej lewej stronie. Neymarowi przyda się odpoczynek.
-
- dominiczek12 29 października 2013, 17:41 · Dyskusja
0
-
- messi10lionel12 29 października 2013, 17:32 · Dyskusja
0
Valdes. montoya Bartra, Puyol, adriano. Song, Cesc, Iniesta. Pedro, Messi, Alexis. na 90 % tak gdzies wyczytalem
-
- CristianTello 29 października 2013, 17:19 · Dyskusja
0
Kiedy będzie artykuł: "przewidywane składy" ?
-
- blaugrana_36 29 października 2013, 17:03 · Dyskusja
0
uważnie w obronie, dobra skuteczność i gitara
jak chcemy być mistrzem to bezwzględnie trzeba wygrywać takie mecze
łatwo nie będzie
pamiętacie 2:2 na balaidos w tamtym sezonie i stratę bramki w 89 minucie?
ale wierzę, że dziś do tego nie dojdzie
-
-
Konto usunięteLiczę dziś na młodość w składzie, myślę że postawienie na nich nie będzie ryzykiem, będą zmotywowani, dla nich każdy taki mecz to wielka sprawa.
-
- pepo_barcarzadzi 29 października 2013, 16:21 · Dyskusja
0
Chciałbym dziś zobaczyć taki skład:
Victor Valdes - Martin Montoya, Carles Puyol, Marc Bartra, Adriano Correia - Alex Song, Cesc Fabregas, Andres Iniesta - Cristian Tello, Lionel Messi, Pedro Rodriguez
-
- 29 października 2013, 16:20 · Dyskusja
0
Jak sie bedzie panom chcialo to wygramy spokojnie,jednak wydaje mi sie ze beda chcieli zdobyc 3 pkt. jak najmniejszym nakladem sil i wtedy zaczna sie klopoty.Jest jeszcze szansa ze Tatus znowu wystawi Leo na prawej stronie jako straszaka,wiec wszyscy obroncy skupia uwage na Leo i wtedy bez wysilku wygramy.Moj typ - 2:2 .
.
-
- Messi91REM 29 października 2013, 16:13 · Dyskusja
0
Wygrać obojętne w jaki sposób...są takie mecze w sezonie , że nie liczy się styl tylko 3 punkty po meczu z Realem jedziemy do Vigo...0:1 biorę w ciemno :)
-
- 29 października 2013, 16:11 · Dyskusja
0
Chciałbym dziś zobaczyć taki skład: Valdes - Montoya, Puyol, Bartra, Adriano - Song, Fabregas, Roberto - Neymar, Messi, Pedro
-
- Patrykl145 29 października 2013, 16:11 · Dyskusja
0
Barco po zwycięstwo!
-
- barca__rządzi 29 października 2013, 16:05 · Dyskusja
0
VV-Alves-Bartra-Puyol-Adriano- Cesc-Song-Xavi- Pedro Messi Tello
-
- dycha_16 29 października 2013, 15:15 · Dyskusja
0
heh jeszcze nie ochłonąłem po gran derbyy a tu juz kolejna bitwaa ! :) moim zdaniem bedzie bardzooo ciezki mecz :P wszystko bedzie zalezec kiedy strzelimy bramke jak w 1 polowie to bedzie spokoj jak bedzie dlugo remis to tak jak w osasunie zacznie sie nerwowka ... VEB! stawiam 2;1 dla barcy ...,
-
- Tom30 29 października 2013, 15:14 · Dyskusja
0
. Media próbują udowodnić, że sami piłkarze "Królewskich" byli w szoku, gdy zobaczyli co przygotował dla nich trener na tak prestiżowy mecz. W programie "Dzień później" emitowanym przez hiszpański Canal+ dziennikarze odnaleźli krótki dialog między Ramosem, a Cristiano Ronaldo zaraz po golu Neymara na 1-0 dla Barcelony. "Bardzo źle, bardzo źle. Jesteśmy wszyscy z tyłu, wszyscy z tyłu i tylko my tam sami" - mówi Portugalczyk. Słowa Ramosa trudno przetłumaczyć łagodnie. "Jesteśmy wszyscy obsrani, z zaciśniętymi tyłkami".


Sortowanie