Mecz we mgle
-
- Kapitan hawk 29 października 2013, 14:37 · Dyskusja
0
Dzisiaj może być bardzo ciężko, bo Nasi piłkarze z pewnością będą odczuwać trudy sobotniej wygranej nad realem. Ale wierzę, że sobie poradzimy:)
-
- Mario997 29 października 2013, 14:15 · Dyskusja
0
Jak pokazuje tabela historia meczów wyjazdowych na tym gorącym terenie nie jest łaskawa. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Ale ja o wynik jestem raczej spokojny. Myślę, że puta madrid też poradzi sobie z Sevillą, pokazując na siłe, że porażka z nami była niezasłużona. VeB !
-
-
Konto usunięteA ja myślę, że Celta dostanie niezły łomot.
-
- katalończyk2000 29 października 2013, 12:10 · Dyskusja
0
Myślę, że będzie to trudny mecz, ale i tak go wygramy. Stawiam na 0:3.
-
-
Konto usunięteZapowiada się ciekawe spotkanie. Na wiosnę zremisowaliśmy na wyjeździe więc łatwo dzisiaj nie będzie, tym bardziej, że zawodnicy na pewno są zmęczeni po GD ale od czego są rotacje.
Valdes, Dani, Bartra, Puyol, Montoya, Song, Cesc, Roberto, Tello, Messi, Sanchez.
-
- silver912 29 października 2013, 11:36 · Dyskusja
0
Gdyby Alba był zdrowy to w tym spotkaniu mogłoby zagrać 14 wychowanków La Masii! Mecz z pewnością ma wiele smaczków, jednak można się spodziewać, żeby Enrique z miłości do Barcy podarował nam 3 pkt. Celta musi walczyć o każdy punkt i chociaż to my jesteśmy zdecydowanym faworytem, ekipa z Vigo może nam przyspożyć problemów.
-
- Bogdinho 29 października 2013, 11:25 · Dyskusja
0
Trening Realu na żywo, można coś podejrzeć, hehe ;p http://www.marca.com/multimedia/directo/directomarca.html


Sortowanie