Mecz we mgle
-
-
Konto usuniętepamietam ten ostatni mecz, w doliczonym chyba strzelili nam ;p
-
- Ten który ogląda każdy mecz 29 października 2013, 10:31 · Dyskusja
0
Ciekawy jestem jaki skład i jak zagramy...licze że Sergi Roberto wyjdzie w pierwszym składzie
-
- rafkop8 29 października 2013, 10:30 · Dyskusja
0
Celta zajmuje póki co miejsce w dolnej części tabeli, ale ostatnie wysokie zwycięstwo z Malagą pozwala sądzić, iż są w dobrej dyspozycji. My z kolei jedziemy na to spotkanie opromienieni wygraną z Realem. Morale zespołu musiało wzrosnąć, ale – tak jak w przypadku sobotniej batalii – obowiązuje nas dzisiaj pełna koncentracja i walka o każdy skrawek murawy. To co za nami przechodzi już do historii. Teraz najważniejszy jest mecz z Celtą i zdobycie w nim kompletu punktów. Nie będzie to łatwe zadanie, ale jak najbardziej możliwe do realizacji.
Mam nadzieję, iż Martino oddeleguje do wyjściowej jedenastki Songa, Montoyę i Tello. Liczę przede wszystkim na występ tego pierwszego. Kameruńczyk zasługuje bowiem na więcej minut. Na środku obrony chętnie zobaczyłbym parę Bartra – Puyol. Chciałbym również, aby „Tata” zafundował Sergio i Neymarowi chwilę odpoczynku. Pożyjemy, zobaczymy. Nasz trener wie co robi i ma u mnie potężny kredyt zaufania.
-
- tobiasson92 29 października 2013, 10:22 · Dyskusja
0
Ważne, abyśmy wyszli z nastawieniem, że mecz sam się nie wygra.
-
- Barcelove21 29 października 2013, 10:15 · Dyskusja
0
Nie boję się że przegramy.Piłkarze mają świetne samopoczucie po mecz Realem. Neymar złapał luuuuuzuuuu.
-
- fcbarcelonasto 29 października 2013, 10:04 · Dyskusja
0
Mam nadzieje że chłopaki nie balowali po meczu z Realem, bo to na pewno nie bedzie łatwy mecz. A szkoda by było zaraz stracić to co tak wywalczyli w GD. Trzeba stąpać twardo po ziemi.
-
- NORBIBARSA 29 października 2013, 10:00 · Dyskusja
0
moze byc ciezko,ale nie widze innej opcji niz wygrana! Czekamy do 22:00.
-
- dzefrej234 29 października 2013, 09:42 · Dyskusja
0
Liczę na gładkie zwycięstwo. 2:0 lub grad bramek, ale to zależy również od rotacji jakich dokona Tata :).
Po trzy punkty!
Vamos Barca!


Sortowanie