Pierwszy trening Alexa Songa
22 sierpnia 2012, 23:11
- Przejdź do artykułuWieczorny trening z udziałem Alexa Songa
Czytaj więcej-
- Barca moje życie 1 września 2012, 14:41 · Dyskusja
0
puyol w gaciach
-
- wojciechwaskiewicz 28 sierpnia 2012, 15:01 · Dyskusja
0
1:36 HAHA do kogo to? :D
-
- Vamos Barca :) 23 sierpnia 2012, 19:11 · Dyskusja
0
No i na takie filmiki jak ten pokazany tu powinni właśnie patrzeć nasi Polscy trenerzy właśnie i tak sie gra w gierki i tak sie trenuje pełna swoboda i gra z piłka ciągle i zabawa tych zawodników nie trzeba już nic uczyć oni sami wiedza co robić na treningach ;)
-
-
Konto usuniętePograli z Songiem po przyjacielsku w dziada na przywitanie hehe
-
- matteo1999 23 sierpnia 2012, 17:29 · Dyskusja
0
Alex Song jest w bardzo dobrej formie i powinien zagrać z realem!!
-
- DamianMalaca 23 sierpnia 2012, 14:45 · Dyskusja
0
@Devastator
Tak ten w jeansach to był eric
-
- BarcaForever24 23 sierpnia 2012, 13:36 · Dyskusja
0
@Devastator
nie kokietuj
-
- Devestator 23 sierpnia 2012, 13:06 · Dyskusja
0
Powiedzcie mi tam byl Abidal tak ? bo tak dawno go nie widzialem ze juz nie pamietam jak wyglada
-
- FCI3arcelona 23 sierpnia 2012, 12:23 · Dyskusja
0
Jaki Song skupiony : D
-
-
Konto usunięteFC Barcelona jedna wielka rodzina .
-
- Roger 23 sierpnia 2012, 11:21
0
-
- Domino_W99 23 sierpnia 2012, 11:17 · Dyskusja
0
na tym filmiku widać że cała BARCA to nie tylko koledzy z pracy ale też przyjaciele

Sortowanie