Podróż na mecz z Rayo
-
-
Konto usunięteSwoją drogą, to ciekawe, że Suarez zawsze bez problemu przechodzi przez bramki z tą swoją herbatką, skoro przecież do samolotu nie można wnosić własnych napojów (nie licząc tych, kupionych już po odprawie) ;)
-
- Katalonik97 3 marca 2016, 15:09 · Dyskusja
0
Messi: No gdzie te lajki do k... nędzy ? :D
-
- kacperowski20 3 marca 2016, 13:33 · Dyskusja
0
Leo gra w Candy Crush :D
-
- FreeCatalonia 3 marca 2016, 13:28 · Dyskusja
0
Bez Bartry. Jako iż jesy wychowankiem i Katalończykiem to go mi szkoda, że nie udało się, ale jest po prostu za słaby. W Barcelonie nie zrobi kariery i to nie z winy klubu ani trenera. Na pewno odejdzie i dobrze dla niego.
-
- mielniczas 3 marca 2016, 13:02 · Dyskusja
0
Neymar jaki Poker Face :D
-
- Kapitan hawk 3 marca 2016, 12:59 · DyskusjaPolecają
7
W tym sezonie dobrze wykorzystujemy wyjazdy do Madrytu:
2:1 z Atleti
2:0 z getafe
4:0 z realem
Jest moc! :-)


Sortowanie