Podziękowania Messiego
17 października 2014, 10:30
- Przejdź do artykułuMessi: To było dziesięć wspaniałych lat
Leo Messi, przy pomocy mediów społecznościowych takich jak Facebook i Instagram, podziękował za wiadomości i gratulacje, jakie otrzymał w związku z dziesiątą rocznicą swojego oficjalnego debiutu w lidze w barwach Azulgrany. Miało to miejsce 16 października 2004 roku w meczu na Montjuïc z Espanyolem.
Czytaj więcej-
- radek25122000 17 października 2014, 15:09 · Dyskusja
0
NOWY TU :P POLUBIAJCIE MOJA STRONKĘ Z FB :) https://www.facebook.com/pages/Jeden-Klub-Jedno-Bicie-Fc-Barcelona-Ponad-%C5%BBycie/732329440141938
-
- Marcin199310 17 października 2014, 14:44 · Dyskusja
0
Fajnie gdyby kibice na meczu z Eibarem zgotowali gorącą owację dla Leo.
-
- hanasiek92 17 października 2014, 14:20 · DyskusjaPolecają
1
-
-
Konto usunięteTo MY dziękujemy :)
-
- Yanek 17 października 2014, 12:12 · DyskusjaPolecają
1
Obyś Leo strzelil kolejne 405 bramek w swojej karierze :). I liczymy ze zdobedziesz sobie te trofea ktorych Ci brakuje oraz poprowadzisz jeszcze Barcelona do kilku zwyciestw w lidze , pucharze krola oraz Champions League czy klubowych mistrzostw swiata. :) . Teraz jestes wielki ale za 10 lat mozesz byc najwieksza legenda futbolu wszystko zalezy od Ciebie. :)
-
- KingLeonidas 17 października 2014, 11:25 · Dyskusja
0
Cały czas mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed nim. Tylko czy jest to w ogóle możliwe? Co więcej można osiągnąć, poza oczywiście wygraniem Mundialu.
-
-
Konto usunięteGra Leo jest bardzo prosta i przewidywalna...
ba, smiem twierdzic ze mnostwo pilkarzy gra w ten sposob... dlaczego wiec nie maja takich statystyk? a no jest prosty powod. Messi robi wszystko niesamowicie szybko, ta szybkosc fizyczna jak i podejmowanie decyzji sprawia ze jest najlepszy.
gdyby R10 mial taka szybkosc i swobode poryszania to przy swoich zagraniach strzelal by pewnie 10 bramek na mecz... ale cos za cos ;-)
-
- Zagorzały Fan F.C.B 17 października 2014, 10:45 · DyskusjaPolecają
1
Ach, aż łezka w oku się kręci. To już dziesięć lat od debiutu Leo gracza którego pozyskaliśmy za bezcen a jakie czerpiemy z tego korzyści widać po dziś dzień, Interes życia, bez dwóch zdań. Życzę mu kolejnych wielu lat sukcesów oraz spełniania wyznaczonych sobie celów.
Vamos Messi!!!

Sortowanie