Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- halerozburzyc 27 maja 2015, 21:54 · Dyskusja
0
może ktoś mi powie jak to jest z KMŚ które odbywają się w grudniu kto w nich z Europy gra zwycięzca Ligi Mistrzów czy Superpucharu Europy rozgrywanego w sierpniu ??
-
- feiticeira 27 maja 2015, 21:54 · Dyskusja
0
Dobry jest Vidal.
-
-
Konto usuniętePianka dzisiaj szaleje.
-
- daniel32778 27 maja 2015, 21:50 · DyskusjaPolecają
6
Fajnie by było jakby komentował Laskowski finał LM, znając życie finał będzie komentował Szpaku i Żewłakow, a w tedy znowu będę zmuszony oglądać na Canal Plus.
-
- Katalonbar 27 maja 2015, 21:49 · DyskusjaPolecają
1
Bacca bohaterem I połowy - gol i asysta.
-
-
Konto usunięteHaha Pełka czyta mi w myslach. 5:4 LFC- Deportivo to byl kapitalny mecz.
-
-
Konto usunięteWow co za mecz! Mecz godzien finalu . Swietnie sie go oglada. Az mi sie przypomnial final Pucharu Uefa LFC - Deportivo Alaves
Jakos jestem spokojny, ze Sevilla wygra
-
- Krzysiek_FCB 27 maja 2015, 21:44 · DyskusjaPolecają
1
Irytuje mnie jak komentatorzy mówią podczas meczu co zawodnik powinien zrobić a czego nie. Tak na prawdę to nie wiedzą jak się gra bo nigdy nie grali na tak wysokim poziomie. Na dodatek podczas meczu dochodzi stres i "zachowanie meczowe". To wszystko wydaje się takie proste tylko z pozycji widza.
-
- Katalonbar 27 maja 2015, 21:43 · Dyskusja
0
Sevilla i Dnipro to coś pięknego.
-
-
Konto usunięteTrzymajcie dla zabicia czasu podczas przerwy. Pan Leszek Milewski jak zwykle w formie. Artykuł o Konopliance:
http://weszlo.com/2015/05/27/konopie-kopalnia-uranu-i-zlota-cela-konoplanka-czyli-lider-dnipro/
-
-
Konto usunięteIle jest tych Douglasów brazylijskich? Jest jakiś bonus od uefa, za skompletowanie wszystkich? "Zbierz ich wszystkich - Douglas edition!"
-
- Nietykalny02 27 maja 2015, 21:41 · DyskusjaPolecają
5
Sevilla gra Dnipro strzela, ale jestem jakoś dziwnie spokojny, że Sevilla wygra LE i będziemy mieli 5 Hiszpańskich drużyn w przyszłym sezonie LM.
Co do finału LM Juve - Barca.
3 ostatnie występy obu ekip w finałach to 3 porażki Juve
- 1997r (Borussia)
- 1998r (Real)
- 2003r (Milan)
3 ostatnie finały Barcy to x3 zwycięstwa
- 2006r (Arsenal)
- 2009r (Man.Utd)
- 2011r (Man.Utd)
Finał LM w 2015r? Wniosek nasuwa się jakby sam.
-
- Homeopata8989 27 maja 2015, 21:40 · DyskusjaPolecają
1
Aleix Vidal nie jest wcale taki zły, chociaż musiałby się jeszcze troszeczkę nauczyć. Poziom Alvesa, Carvajala lub Ivanovicia to nie jest, ale z czasem może być coraz lepiej. Należy pamiętać, że chłopak głównie grywał w pomocy lub na skrzydle, to jego pierwszy sezon z nową pozycją na boisku, a szczególnie w Barcelonie mógłby się szybko tego nauczyć, gdyż u nas prawy obrońca to tak jakby dodatkowy skrzydłowy.

Sortowanie