Saviola i jego przyszłość

Komar

21 kwietnia 2007, 22:47

Brak komentarzy
Argentyński napastnik FC Barcelony, Javier Saviola znajduje się w tej
samej sytuacji co na początku sezonu, jego kontrakt z Barçą kończy się
30 czerwca, i nadal nie otrzymał on oferty od klubu.

Wczorajszego dnia na konferencji prasowej Saviola powiedział: "Nadal jest jeszcze czas, abym otrzymał ofertę od klubu i dlatego
teraz muszę myśleć o mojej przyszłości, szczęściu i tym, co dla mnie najlepsze."

"Nie jestem zmartwiony, staram się o tym nie myśleć, nie mogę powiedzieć, że pozostanę w klubie, ale nie jest także pewne, że odejdę z końcem sezonu."

Poparcie trenera

Argentyńczyk wypowiedział się: "Rijkaard chciałby, abym został, ale nikt z klubu poza nim nie wyraził jeszcze takiego zdania. Doceniam jego chęci, ale to nie wystarczy, abym pozostał w Katalonii. W tym momencie jestem otwarty na każde propozycje, ale jeśli nadarzy się okazja odnowię kontrakt."

Gol Messiego

Na konferencji rodak Messiego nie mógł nie wspomnieć o jego spektakularnej bramce.

"Jestem bardzo szczęśliwy mogąc grać z Messim, jest on wspaniałym zawodnikiem, a jego bramka w środowym meczu to coś niewiarygodnego."

Także Saviola porównuje bramkę Messiego do tej strzelonej przez Maradonę w meczu z Anglią na mundialu w Meksyku.

[źródło: fcbarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze