Hristo pytał o Bojana

Kuba

10 lipca 2007, 10:08

Brak komentarzy
Szkoleniowiec Celty Vigo, która spadła do Segunda Division w dniu wczorajszym był w stolicy Katalonii. Bułgar nie mógł sobie odpuścić i odwiedził dwa największe obiekty sportowe w mieście. Najpierw udał się na stadion Espanyolu, zaś później odwiedził Camp Nou.

Tam Hristo Stoichkov rozmawiał z dyrektorem sportowym Barçy, Txikim Begiristainem ws. ewentualnego transferu Bojana. Hristo buduje nowy zespół, aby powrócić z nim do pierwszej ligi, jak twierdzi Bułgar, młody napastnik bardzo pomógłby mu w walce o awans do Primera. Członek Dream Teamu Johana Cruyffa argumentował to faktem, iż w drugiej lidze Bojan nabierze ogrania i umiejętności.

Txiki Begiristain bardzo uważnie wysłuchał byłego piłkarza Barçy, niemniej jednak stwierdził stanowczo: Bojan nie opuści Barcelony. Piłkarz zostanie włączony do pierwszego zespołu, aby nabrać doświadczenia w meczach o Puchar Króla. W sezonie 2007-2008 klub ze stolicy Katalonii pragnie znów odnieść wielki sukces.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze