Eto'o w końcu w Barcelonie

Looky

14 lutego 2008, 18:24

Brak komentarzy
Kameruński snajper powrócił do stolicy Katalonii. Jego samolot wylądował w Barcelonie w czwartek rano. Klubowi lekarze zdążyli przeprowadzić badania, które potwierdziły to o czym informował "Sport". Samuel nie wystąpi w sobotnim spotkaniu z Realem Zaragoza.

Optymistyczne rokowania

"Zawodnik doznał urazu lewego uda, który spowodowało uderzenie w tę część ciała. Żaden mięsień nie został uszkodzony, dlatego jedynie przez trzy dni gracz będzie realizował specjalny program treningowy. Celem jest jego występ w meczu Ligi Mistrzów z Celtikiem, dlatego udział w spotkaniu z Realem Zaragoza został wykluczony" - głosi komunikat klubowych lekarzy.

Ostatni mecz w barwach Barçy Eto'o rozegrał 19 lutego z Murcią. Katalończycy zwyciężyli wówczas 4:0, a Samuel zdobył dwa gole.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze