Laporta: Krytyka jest zasłużona

Looky

4 maja 2008, 22:20

Brak komentarzy
Joan Laporta przeprosił fanów za słaby sezon Barcelony, w szczególności mając na uwadze wyniki w La Liga. Prezydent nie bał się przyznać do winy, mimo białych chusteczek i niepochlebnych transparentów skierowanych pod jego adresem jakie ponownie można było dostrzec na Camp Nou.

"Jesteśmy rozczarowani rezultatami" - powiedział dla Barça TV. "Krytyka jest logiczna i zasłużona, dlatego zrobimy absolutnie wszystko, aby nasz nowy projekt przyniósł radość kibicom, na którą ci zasłużyli. Musimy odzyskać siłę" - dodał mówiąc jednak, iż zdaje sobie sprawę jak ciężka czeka jego klub walka o drugie miejsce w tabeli. "Piłkarze są profesjonalistami i są tak samo rozczarowani jak Culés. W meczu z Valencią widzieliśmy zmianę. Do Madrytu musimy udać się z podniesionymi głowami".

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze