Barça przegra wyścig o Keirrisona?

krystian

5 listopada 2008, 20:48

15 komentarzy
Barcelonie i Valencii, które to interesują się młodym Brazylijczykiem Keirrisonem (nazywanym następcą Ronaldo lub Romario) przybył nowy konkurent w walce o podpis młodej gwiazdy brazylijskiego futbolu.

Słynna bulwarówka "Daily Mail", poinformowała, że wielką ochotę na zakup Keirrisona ma Rafa Benitez i na dzień dzisiejszy, to właśnie "The Reds" są najbliżej pozyskania 'nowego Ronaldo'.

Agenci piłkarza, którzy posiadają 80% praw do karty zawodniczej Brazylijczyka, nie ustępują w poszukiwaniu nowego pracodawcy dla 'K9', jak nazywany jest Keirrison Carneiro de Souza. Jego kontrakt z Coritibą, obecnym klubem młodego zawodnika, wygasa już w kwietniu 2009, dlatego jego menadżerowie starają się o jak najszybsze rozwiązanie sprawy.

Keirrison, który ma dopiero 19 lat, już teraz może pochwalić się znakomitym bilansem strzeleckim. W dotychczasowych 101 meczach ligi brazylijskiej, zdobył 67 bramek.

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze