Alves trenuje indywidualnie
W poniedziałkowym treningu Barcelony wziął udział Dani Alves. Nie trenował on jednak z grupą, a wykonywał ćwiczenia indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty, biegając z piłką przy nodze.
W zajęciach wzięło udział sześciu graczy spoza pierwszej drużyny: Bartra, Muniesa Jonathan dos Santos además Gai Assulin, Oriol Romeu i bramkarz Jordi Masip. Normalnie trenowali także Piqué i Márquez, których w meczu z Atlético zabrakło z powodu zawieszenia za czerwone kartki. Zabrakło Sergio Busquetsa, który dostał pozwolenie od klubu.
Wtorek będzie dla zawodników Barçy dniem wolnym. Powrócą oni do zajęć w środę o godzinie 11 w Ciutat Esportiva.
[źródło: Mundo Deportivo/FCBarcelona.cat]
W zajęciach wzięło udział sześciu graczy spoza pierwszej drużyny: Bartra, Muniesa Jonathan dos Santos además Gai Assulin, Oriol Romeu i bramkarz Jordi Masip. Normalnie trenowali także Piqué i Márquez, których w meczu z Atlético zabrakło z powodu zawieszenia za czerwone kartki. Zabrakło Sergio Busquetsa, który dostał pozwolenie od klubu.
Wtorek będzie dla zawodników Barçy dniem wolnym. Powrócą oni do zajęć w środę o godzinie 11 w Ciutat Esportiva.
[źródło: Mundo Deportivo/FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (21)