Mozaika na rewanż z Interem

Mystique

26 kwietnia 2010, 13:06

72 komentarze
Według oficjalnego profilu FC Barcelony na portalu Facebook, na rewanżowy pojedynek z Interem szykowana jest gigantyczna mozaika na Camp Nou.

Na trybunach Gol Sud and Gol Nord będą utworzone dwie flagi Katalonii. Na Lateral i Grandstand będą tradycyjne barwy Blaugrana. Ponadto widoczna będzie postać trzymająca klubowy szalik.

Projekt mozaiki można obejrzeć tutaj.

[źródło: facebook.com/fcbarcelona]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (72)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze