Alves: Cesc? Nic niemożliwego!

Grzechu

2 sierpnia 2010, 12:51

67 komentarzy
Jak już informowaliśmy, ekspedycja ze składem Barcelony wylądowała dziś w Seulu, by rozpocząć ostateczne przygotowania do nowego sezonu.

Obrońca Barçy, Dani Alves znalazł chwilę, by wypowiedzieć się na temat całego zamieszania związanego z Ceskiem Fabregasem i jego transferem do stolicy Katalonii. Według Alvesa, sprawa reprezentanta Hiszpanii wcale nie jest taka skomplikowana i nie ma w niej "nic trudnego".

"Fabregas to świetny piłkarz i byłby bardzo użyteczny dla Barcelony. Niemożliwe nie istnieje, wszystko jest trudne'' - zakończył Daniel Alves.

[źródło: Marca]
[foto: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (67)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze