Rossi na celowniku Barcelony?
Szkoleniowiec FC Barcelony, Pep Guardiola chce dokonać wzmocnień zespołu przed kolejnym sezonem. Jednym z zawodników, którzy znajdują się w orbicie zainteresowań Mistera jest napastnik Villarreal, Giuseppe Rossi.
W czasie niedawnego spotkania w prywatnym domu Sandro Rosella, prezydent Barcelony wraz z Pepem Guardiolą oraz Andonim Zubizarretą rozmawiali o wzmocnieniach zespołu na przyszłość. Zarząd oraz sztab szkoleniowy nie zamierza ukrywać negocjacji w sprawie Ibrahima Afellaya, ale to nie jedyny cel transferowy katalońskiego zespołu.
Pep w swoim zespole chciałby również nowego napastnika, a idealnym kandydatem ma być Giuseppe Rossi, którego od jakiegoś czasu obserwuje Guardiola. Snajper Yellow Submarines ma wszystkie cechy, które mogą pozwolić mu zamienić El Madrigal na Camp Nou. Reprezentant Włoch w parze z Nilmarem w obecnym sezonie zdobył już 14 bramek w 11 rozegranych meczach. Każdy ze snajperów siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Rossi jest bardzo cennym zawodnikiem dla Villarreal i z całą pewnością zarząd Żółtej łodzi podwodnej nie zrezygnuje łatwo ze swojego napastnika. Latem o reprezentanta Włoch starało się kilku europejskich klubów, m.in Juventus oraz Fiorentina, ale kwota 12 milionów euro nie zadowoliła działaczy Villarreal.
Agent zawodnika, Federico Pastorello poinformował publicznie, iż jego reprezentant może opuścić klub na rzecz największych europejskich klubów. Według Pastorellego za Rossiego trzeba będzie zapłacić więcej aniżeli 20 milionów euro o jakich mówi się w kontekście ewentualnego transferu piłkarza w najbliższym czasie. Klauzula odejścia w kontrakcie snajpera wynosi bowiem 40 milionów euro.
Priorytetem dla włodarzy Barçy jest jednak jak najszybsze dojście do porozumienia z PSV Eindhoven w sprawie zakupu Ibrahima Afellaya, dopiero później kataloński klub będzie mógł zasiąść do rozmów w sprawie transferu Rossiego.
[źródło: Sport]
W czasie niedawnego spotkania w prywatnym domu Sandro Rosella, prezydent Barcelony wraz z Pepem Guardiolą oraz Andonim Zubizarretą rozmawiali o wzmocnieniach zespołu na przyszłość. Zarząd oraz sztab szkoleniowy nie zamierza ukrywać negocjacji w sprawie Ibrahima Afellaya, ale to nie jedyny cel transferowy katalońskiego zespołu.
Pep w swoim zespole chciałby również nowego napastnika, a idealnym kandydatem ma być Giuseppe Rossi, którego od jakiegoś czasu obserwuje Guardiola. Snajper Yellow Submarines ma wszystkie cechy, które mogą pozwolić mu zamienić El Madrigal na Camp Nou. Reprezentant Włoch w parze z Nilmarem w obecnym sezonie zdobył już 14 bramek w 11 rozegranych meczach. Każdy ze snajperów siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Rossi jest bardzo cennym zawodnikiem dla Villarreal i z całą pewnością zarząd Żółtej łodzi podwodnej nie zrezygnuje łatwo ze swojego napastnika. Latem o reprezentanta Włoch starało się kilku europejskich klubów, m.in Juventus oraz Fiorentina, ale kwota 12 milionów euro nie zadowoliła działaczy Villarreal.
Agent zawodnika, Federico Pastorello poinformował publicznie, iż jego reprezentant może opuścić klub na rzecz największych europejskich klubów. Według Pastorellego za Rossiego trzeba będzie zapłacić więcej aniżeli 20 milionów euro o jakich mówi się w kontekście ewentualnego transferu piłkarza w najbliższym czasie. Klauzula odejścia w kontrakcie snajpera wynosi bowiem 40 milionów euro.
Priorytetem dla włodarzy Barçy jest jednak jak najszybsze dojście do porozumienia z PSV Eindhoven w sprawie zakupu Ibrahima Afellaya, dopiero później kataloński klub będzie mógł zasiąść do rozmów w sprawie transferu Rossiego.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (35)