Pep Guardiola: To decyzja Milito

Kuba

4 stycznia 2011, 13:58

Brak komentarzy
Pep Guardiola odpowiedział na słowa piłkarza, który publicznie wyraził swoje plany, które przewidują opuszczenie Barcelony jeszcze w trwającym okienku transferowym.

Wczoraj na łamach prasy, Gabriel Milito otwarcie powiedział, że jeśli jego sytuacja w Klubie nie ulegnie zmianie, on sam optował będzie za opuszczeniem Barçy. Guardiola na konferencji prasowej oznajmił, że interesuje go wyłącznie współpraca z "piłkarzem, który jest szczęśliwy". Wyraził przy tym swoją chęć do pozostania Milito w drużynie.

"Moje drzwi są dla niego zawsze otwarte", dodał Pep Guardiola, który zaznaczył, że dyrektor sportowy Klubu, Zubi zna zamiary Milito.

Szkoleniowiec FC Barcelona wyraził ponadto zrozumienie dla decyzji swojego podopiecznego: "Rozumiem Milito, że chce odejść, to jego decyzja. Nie Klubu, czy moja".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze