Aston Villa chce Milito... za darmo
Klub z Wysp Brytyjskich chce zakontraktować Gabriela Milito latem, nie zamierza jednak przeznaczyć na ten cel żadnych pieniędzy.
Aston Villa uważnie spogląda w stronę argentyńskiego obrońcy Barçy, stawiając sobie za cel sprowadzenie Milito w lecie bieżącego roku. Angielski klub ma na uwadze, że Gabriel Milito jest skory do opuszczenia Camp Nou w poszukiwaniu regularnych występów, a to ma mu zagwarantować transfer do Anglii.
Włodarze angielskiego klubu nie mają jednak zamiaru wydawać ani euro na transfer Milito; chcą pozyskać go za darmo. W tym miejscu należy przypomnieć, że kontrakt wiążący argentyńskiego defensora z Barçą wygasa 30 czerwca 2012 roku.
[źródło: Sport]
Aston Villa uważnie spogląda w stronę argentyńskiego obrońcy Barçy, stawiając sobie za cel sprowadzenie Milito w lecie bieżącego roku. Angielski klub ma na uwadze, że Gabriel Milito jest skory do opuszczenia Camp Nou w poszukiwaniu regularnych występów, a to ma mu zagwarantować transfer do Anglii.
Włodarze angielskiego klubu nie mają jednak zamiaru wydawać ani euro na transfer Milito; chcą pozyskać go za darmo. W tym miejscu należy przypomnieć, że kontrakt wiążący argentyńskiego defensora z Barçą wygasa 30 czerwca 2012 roku.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)