Aston Villa chce Milito... za darmo

Kuba

22 lutego 2011, 11:20

Brak komentarzy
Klub z Wysp Brytyjskich chce zakontraktować Gabriela Milito latem, nie zamierza jednak przeznaczyć na ten cel żadnych pieniędzy.

Aston Villa uważnie spogląda w stronę argentyńskiego obrońcy Barçy, stawiając sobie za cel sprowadzenie Milito w lecie bieżącego roku. Angielski klub ma na uwadze, że Gabriel Milito jest skory do opuszczenia Camp Nou w poszukiwaniu regularnych występów, a to ma mu zagwarantować transfer do Anglii.

Włodarze angielskiego klubu nie mają jednak zamiaru wydawać ani euro na transfer Milito; chcą pozyskać go za darmo. W tym miejscu należy przypomnieć, że kontrakt wiążący argentyńskiego defensora z Barçą wygasa 30 czerwca 2012 roku.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze