Po fieście, powrót do pracy
Po zakończeniu zwycięskiej fiesty na ulicach Barcelony, a później na Camp Nou wypełnionym po brzegi, piłkarze powrócili do swoich obowiązków. W sobotę rano trenowali przygotowując się do potyczki z Deportivo.
Piątek w Barcelonie obfitował w olbrzymią radość, był dniem wielkiej fiesty z okazji wywalczenia trzeciego z rzędu tytułu ligowego. Przed Mistrzem Hiszpanii jednak jeszcze dwa ligowe starcia. Pierwsze z nich, w którym rywalem będzie Depor, już w niedzielę na Camp Nou.
Przedostatnia sesja przed Depor
Dzień po wielkim świętowaniu piłkarze stawili się na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdzie od godziny 11 przygotowywali się do potyczki z Deportivo. Sesja była zamknięta dla mediów. Kolejny trening zaplanowany został na niedzielę; w dniu mecz piłkarz będą trenować od godziny 12:30.
Nieobecny podczas czwartkowych zajęć, Adriano w sobotę trenował już z resztą grupy. Z drugiej strony, Gabriel Milito przeprowadził tylko rozgrzewkę, po czym trenował 'z boku'. Carles Puyol kontynuuje indywidualne treningi.
Obecność graczy rezerw
Oprócz zawodników pierwszego zespołu, w sobotę w Ciutat Esportiva obecnych było jeszcze czterech podopiecznych Luisa Enrique: Oriol Romeu, Dos Santos, Bartra i Thiago.
Liga jest już wygrana, nic więc dziwnego, że Guardiola decyduje się na graczy rezerw, których będzie mógł sprawdzić podczas dwóch ostatnich w tym sezonie spotkań ligowych.
GALERIA ZDJĘĆ Z TRENINGU [KLIK!]
[źródło: FCBarcelona.cat]
Piątek w Barcelonie obfitował w olbrzymią radość, był dniem wielkiej fiesty z okazji wywalczenia trzeciego z rzędu tytułu ligowego. Przed Mistrzem Hiszpanii jednak jeszcze dwa ligowe starcia. Pierwsze z nich, w którym rywalem będzie Depor, już w niedzielę na Camp Nou.
Przedostatnia sesja przed Depor
Dzień po wielkim świętowaniu piłkarze stawili się na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdzie od godziny 11 przygotowywali się do potyczki z Deportivo. Sesja była zamknięta dla mediów. Kolejny trening zaplanowany został na niedzielę; w dniu mecz piłkarz będą trenować od godziny 12:30.
Nieobecny podczas czwartkowych zajęć, Adriano w sobotę trenował już z resztą grupy. Z drugiej strony, Gabriel Milito przeprowadził tylko rozgrzewkę, po czym trenował 'z boku'. Carles Puyol kontynuuje indywidualne treningi.
Obecność graczy rezerw
Oprócz zawodników pierwszego zespołu, w sobotę w Ciutat Esportiva obecnych było jeszcze czterech podopiecznych Luisa Enrique: Oriol Romeu, Dos Santos, Bartra i Thiago.
Liga jest już wygrana, nic więc dziwnego, że Guardiola decyduje się na graczy rezerw, których będzie mógł sprawdzić podczas dwóch ostatnich w tym sezonie spotkań ligowych.
GALERIA ZDJĘĆ Z TRENINGU [KLIK!]
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)