Po fieście, powrót do pracy

Kuba

14 maja 2011, 14:53

Brak komentarzy
Po zakończeniu zwycięskiej fiesty na ulicach Barcelony, a później na Camp Nou wypełnionym po brzegi, piłkarze powrócili do swoich obowiązków. W sobotę rano trenowali przygotowując się do potyczki z Deportivo.

Piątek w Barcelonie obfitował w olbrzymią radość, był dniem wielkiej fiesty z okazji wywalczenia trzeciego z rzędu tytułu ligowego. Przed Mistrzem Hiszpanii jednak jeszcze dwa ligowe starcia. Pierwsze z nich, w którym rywalem będzie Depor, już w niedzielę na Camp Nou.

Przedostatnia sesja przed Depor

Dzień po wielkim świętowaniu piłkarze stawili się na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdzie od godziny 11 przygotowywali się do potyczki z Deportivo. Sesja była zamknięta dla mediów. Kolejny trening zaplanowany został na niedzielę; w dniu mecz piłkarz będą trenować od godziny 12:30.

Nieobecny podczas czwartkowych zajęć, Adriano w sobotę trenował już z resztą grupy. Z drugiej strony, Gabriel Milito przeprowadził tylko rozgrzewkę, po czym trenował 'z boku'. Carles Puyol kontynuuje indywidualne treningi.

Obecność graczy rezerw

Oprócz zawodników pierwszego zespołu, w sobotę w Ciutat Esportiva obecnych było jeszcze czterech podopiecznych Luisa Enrique: Oriol Romeu, Dos Santos, Bartra i Thiago.

Liga jest już wygrana, nic więc dziwnego, że Guardiola decyduje się na graczy rezerw, których będzie mógł sprawdzić podczas dwóch ostatnich w tym sezonie spotkań ligowych.

GALERIA ZDJĘĆ Z TRENINGU [KLIK!]

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze