Vilarrubí: Mourinho był plagą

Makaj

21 maja 2013, 13:00

Sport

82 komentarze

Carles Vilarrubí, wiceprezydent FC Barcelony, przyznał, że odejście José Mourinho to dobra wiadomość dla hiszpańskiego futbolu.

59-letni działacz piłkarski cieszy się z odejścia Portugalczyka. Na łamach Radia Catalunya wyjaśnił, że w trakcie imprezy Joaquima Marii Puyala otrzymał SMS-a z wiadomością o Mourinho, którego od razu pokazał Sandro Rosellowi. „W okolicznościach, które panowały już od kilku dni, była to naturalna informacja” – przyznał wiceprezydent.

Vilarrubí dodał: „Mówiłem to od trzech lat i teraz, gdy Mourinho nie prowadzi już Realu, mogę powtórzyć: Mourinho był plagą hiszpańskiego futbol. Teraz nią nie jest”.

Odejście Portugalczyka, zdaniem Vilarrubíego, jest „pozytywną wiadomością dla hiszpańskiego futbolu. Jego obecność wprowadzała niepożądany klimat” – powiedział wiceprezydent, mając na uwadze słowną wojnę na linii Barcelona-Real. I chociaż Carlesa Vilarrubíego „Madryt nie interesuje, Mourinho nie miał dobrych wyników”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (82)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze