Były prezydent Joan Gaspart wypowiedział się na temat problemów Barcelony.
„Zarząd musi działać. Czas na odnowę, a nie rewolucję”, powiedział Gaspart, który jest przeciwny ściąganiu zawodników „na oślep” i opowiada się za bardziej racjonalnym podejściem. „Jeśli trzeba coś zmienić, to ściągnąć czterech graczy najwyższego poziomu i wzmocnić zespół zawodnikami stąd, wychowankami”.
„Nie trzeba kupować jedenastu piłkarzy, ale nie możemy pomylić się w transferach”, zaznaczy Gaspart, który nie jest zwolennikiem zwołania wcześniejszych wyborów. Jeśli by do nich doszło, „powstałby niepotrzebny kryzys instytucjonalny”.
Komentarze (62)