Gaspart: Odnowa, a nie rewolucja

Gołąbka

18 kwietnia 2014, 09:50

Sport

62 komentarze

Były prezydent Joan Gaspart wypowiedział się na temat problemów Barcelony.

„Zarząd musi działać. Czas na odnowę, a nie rewolucję”, powiedział Gaspart, który jest przeciwny ściąganiu zawodników „na oślep” i opowiada się za bardziej racjonalnym podejściem. „Jeśli trzeba coś zmienić, to ściągnąć czterech graczy najwyższego poziomu i wzmocnić zespół zawodnikami stąd, wychowankami”.

„Nie trzeba kupować jedenastu piłkarzy, ale nie możemy pomylić się w transferach”, zaznaczy Gaspart, który nie jest zwolennikiem zwołania wcześniejszych wyborów. Jeśli by do nich doszło, „powstałby niepotrzebny kryzys instytucjonalny”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (62)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze