Pedro wrócił do treningów z drużyną

Ola

23 sierpnia 2014, 13:05

FCBarcelona.cat

38 komentarzy

Dziś rano pierwsza drużyna spotkała się na treningu w Ciutat Esportiva, by dokończyć przygotowania do pierwszego meczu ligowego w sezonie 2014/15.

Luis Enrique poprowadził zajęcia, w których wzięło udział 21 piłkarzy pierwszej drużyny. Vermaelen wykonywał specjalne ćwiczenia z boku boiska, natomiast Adriano odbył część treningu z kolegami.

Nowością była obecność na zajęciach Pedro Rodrígueza. Kanaryjczyk nie zagrał w meczu o Puchar Gampera z powodu problemów żołądkowych i w ciągu całego tygodnia wykonywał specjalne ćwiczenia.

W treningu uczestniczyło również trzech zawodników rezerw: Samper, Sandro i Munir. Z kolei ter Stegen i Neymar pracowali nad powrotem do zdrowia po kontuzjach.

Ostatni trening pierwszej drużyny przed jutrzejszym spotkaniem z Elche odbędzie się w niedzielny poranek.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (38)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze