Dziś rano pierwsza drużyna spotkała się na treningu w Ciutat Esportiva, by dokończyć przygotowania do pierwszego meczu ligowego w sezonie 2014/15.
Luis Enrique poprowadził zajęcia, w których wzięło udział 21 piłkarzy pierwszej drużyny. Vermaelen wykonywał specjalne ćwiczenia z boku boiska, natomiast Adriano odbył część treningu z kolegami.
Nowością była obecność na zajęciach Pedro Rodrígueza. Kanaryjczyk nie zagrał w meczu o Puchar Gampera z powodu problemów żołądkowych i w ciągu całego tygodnia wykonywał specjalne ćwiczenia.
W treningu uczestniczyło również trzech zawodników rezerw: Samper, Sandro i Munir. Z kolei ter Stegen i Neymar pracowali nad powrotem do zdrowia po kontuzjach.
Ostatni trening pierwszej drużyny przed jutrzejszym spotkaniem z Elche odbędzie się w niedzielny poranek.
Komentarze (38)