Pierwsza drużyna powróciła do pracy po dniu odpoczynku. Na treningu z kolegami pracował Mathieu.
Pierwsza drużyna FC Barcelony stawiła się dziś o 11 na porannym treningu na boisku numer 1 w Ciutat Esportiva. W zajęciach uczestniczyli wszyscy dostępni piłkarze oraz Mathieu, który wciąż nie otrzymał od lekarzy pozwolenia na grę. Przypomnijmy, że w piątek Francuz wykonywał specjalne ćwiczenia.
Pod okiem Luisa Enrique pracowali dziś również Diagné i Halilović z Barçy B. Kontuzjowany Douglas wykonywał specjalne ćwiczenia.
Drużyna powróci do treningów we wtorek o 11. Będzie to ostatnia sesja przed środowym rewanżem na Vicente Calderón w ćwierćfinale Pucharu Króla.
Komentarze (46)