Mathieu trenuje z grupą

Gołąbka

26 stycznia 2015, 13:21

FCBarcelona.es

46 komentarzy

Pierwsza drużyna powróciła do pracy po dniu odpoczynku. Na treningu z kolegami pracował Mathieu.

Pierwsza drużyna FC Barcelony stawiła się dziś o 11 na porannym treningu na boisku numer 1 w Ciutat Esportiva. W zajęciach uczestniczyli wszyscy dostępni piłkarze oraz Mathieu, który wciąż nie otrzymał od lekarzy pozwolenia na grę. Przypomnijmy, że w piątek Francuz wykonywał specjalne ćwiczenia.

Pod okiem Luisa Enrique pracowali dziś również Diagné i Halilović z Barçy B. Kontuzjowany Douglas wykonywał specjalne ćwiczenia.

Drużyna powróci do treningów we wtorek o 11. Będzie to ostatnia sesja przed środowym rewanżem na Vicente Calderón w ćwierćfinale Pucharu Króla.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (46)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze