Po meczu z Getafe Andrés Iniesta podkreślił, że on i jego koledzy z zespołu wciąż są głodni zwycięstw.
Komfortowy mecz: „Zeszliśmy z boiska zadowoleni po zdobyciu kolejnych trzech punktów. Nasz cel w lidze jest coraz bliżej. Chcemy podtrzymać serię, aby go osiągnąć. Po meczu mamy bardzo dobrze odczucia. Byliśmy bardzo efektywni i nie daliśmy rywalowi oddechu”.
Zarządzanie zespołem: „Musimy wiedzieć, że nic nie jest ostateczne. Jesteśmy blisko wszystkiego, jednak nic nie jest rozstrzygnięte. Dalej trzeba się poprawiać, aby być blisko trofeów. Spisujemy się bardzo dobrze, ale należy zachować spokój”.
Klucz do sukcesu: „Dobrze sobie radzimy i osiągamy dobre wyniki, lecz wszyscy mamy ten sam cel. 37 kolejnych meczów bez porażki to barbarzyństwo, ale także ogromna motywacja do dalszej poprawy”.
Arsenal: „Mamy dobry wynik i gramy u siebie. Nie można jednak być zbyt pewnym siebie. Przystępujemy do rewanżu z chęcią wykonania kolejnego kroku naprzód i oczywiście pozostania w rozgrywkach”.
Komentarze (18)