Kevin Trapp wypowiedział się na temat jutrzejszego meczu PSG z Barceloną. Bramkarz mistrza Francji uważa, że jego drużyna jest w stanie grać z Barçą jak równy z równym.
− Wszyscy mówią, że w tym dwumeczu mamy niewielkie szanse, ale według mnie jest inaczej. Barcelona kilka razy wygrała już Ligę Mistrzów, a Messi, Neymar i Suárez ciągle goszczą na okładkach gazet. Jednak codziennie widzę umiejętności, jakie ma moja drużyna. Nie musimy się chować przed Barçą – powiedział bramkarz.
PSG podejmie jutro Barcelonę w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Francuski zespół zakończył fazę grupową tych rozgrywek na drugim miejscu za Arsenalem.
− Jestem przekonany, że odegramy ważną rolę w tej edycji Ligi Mistrzów – powiedział Trapp. Golkiper, który występuje w bramce na zmianę z Alphonsem Areolą, nie wie jeszcze, czy zagra w jutrzejszym meczu. Mimo to zapewnia, że „nie odnosi wrażenia, że jest ciągle sprawdzany, i nie czuje się zagrożony”.
Komentarze (14)