Trapp: Nie możemy chować się przed Barceloną

Julia Cicha

13 lutego 2017, 18:39

Marca

14 komentarzy

Kevin Trapp wypowiedział się na temat jutrzejszego meczu PSG z Barceloną. Bramkarz mistrza Francji uważa, że jego drużyna jest w stanie grać z Barçą jak równy z równym.

− Wszyscy mówią, że w tym dwumeczu mamy niewielkie szanse, ale według mnie jest inaczej. Barcelona kilka razy wygrała już Ligę Mistrzów, a Messi, Neymar i Suárez ciągle goszczą na okładkach gazet. Jednak codziennie widzę umiejętności, jakie ma moja drużyna. Nie musimy się chować przed Barçą – powiedział bramkarz.

PSG podejmie jutro Barcelonę w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Francuski zespół zakończył fazę grupową tych rozgrywek na drugim miejscu za Arsenalem.

− Jestem przekonany, że odegramy ważną rolę w tej edycji Ligi Mistrzów – powiedział Trapp. Golkiper, który występuje w bramce na zmianę z Alphonsem Areolą, nie wie jeszcze, czy zagra w jutrzejszym meczu. Mimo to zapewnia, że „nie odnosi wrażenia, że jest ciągle sprawdzany, i nie czuje się zagrożony”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze