0

ej czy wie ktos, czy bedzie ten mcz na n-ce?

0

A ja wystawiłbym taki skład:

Valdes-Alves, Masche, Abidal-Busi, Xavi, Iniesta, Fabs-Messi, Pedro, Sanchez

0

heh ja mam 16 lat więc juz chyba trochE ZA POZNO ;D

0

znawcafutbolu

Poproszę o bana dla tej kobiety

0

Damianfcb1

Skopiowałem tylko śmieszną wypowiedź pewnego pana z strony realu, czytaj ze zrozumieniem

0

wykład prof. klitschko prosto z rm.pl:

Liga hiszpanska jest nie tylko wyraznie gorsza od ligi angielskiej, ktora zdecydowanie jest najlepsza liga na swiecie, ale jest takze minimalnie gorsza od Bundesligi. Ranking lig europejskich:

1 angielska

2 niemiecka

3 hiszpanska

4 wloska

5 francuska

6 rosyjska

Przypominam ze liga liczy 20 zespolow lub 18 a nie tylko dwa. Real i Barcelona to tylko 10% ligi hiszpanskiej! Nie mozna oceniac sily ligi po 10% jej uczestnkiach! Biorac pod uwage cale lige hiszpanska, 20 zespolow i cala Bundeslige, 18 zespolow to Bundesliga jest nieznacznie mocniejsza.

Obecnie liga hiszpanska to taka zdecydowanie lepsza wersja ligi szkockiej, juz przed poczatkiem sezonu wiadomo kto zajmnie dwa pierwsze miejsca z olbrzymia przewaga nad reszta stawki.

ak ktos tutaj pisze Barça by wygrala ANgielska lige ahhashahshas..Jakim cudem panowie?? Z taka waska kadra to oni by mieli problem by znalesc sie w top4...Spurs mieli 12 kontuzjowanych zawodnikow a mimo to wygrali z LFC na Anfield...Wyobrazmy sobei teraz ze Barça ma 12 zawodnikow kontuzjowanych i jesli nie wezma z rezerw to nawet nie maja 11 zawodnikow do grania..Poe pierwszych meczach MEssi i reszta maluchow by byla ledwie zywa bo w ANglii nie gwizdze sie za byle co ..Taki DM jak Busquets w Anglii by sie wogole nie nadawal do grania przeciez on lezy non stop na boisku w Premiership by go wysmiali to samo Alves..Wiec panowie nie ludzcie sie mielib yscie jakies szanse...Najelpszym przykladem na wielkosc PL jest postawa United w LM..Ferguson gral polowe meczy pierwszym skaldem i polowe rezerwami bilans to 9 zwyciest i 3 remisy ani jednej porazki..(porazka dopiero w finale).

Spójrz sobie na tabelki z 2 poprzednich sezonów i porównaj sobie lige angielską do hiszpańskiej.

trochę statystyk:

Drużyny z miejsc 3 i 4 przez ostatnie 2 lata w meczach z mistrzem i vicemistrzem zdobyły:

Hiszpania - 4 pkt

Anglia - 13 pkt

Drużyny z miejsc 3 i 4 przez ostatnie 2 lata miały do mistrza straty łącznie:

Hiszpania - 123 pkt

Anglia - 48 pkt

0

interwencja Valdesa:

0

hahaha panowie klitschko na rm.pl znowu szaleje:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=35643&kom=ok

0

0

0

0

ej z villarealem mecz to ligowy?

0

0

0

0

0

skopjujcie link z youtuba i wklecie na zapiska.pl i się ściąga :D

Ma ktoś cały mecz do ściągnięcia?

0

No bo skoro powołał Pique tylko po to, by robił dobrą atmosferę w drużynie, to dlaczego nie powołał tez Puyola? Czy ta kontuzja Pique została jakoś oficjalnie potwierdzona?

0

Wyjaśni mi ktoś, dlaczego Pique znalazł się na liście powoławnych?

0

0

0

0

0

0

tutaj maciecie cale chamstwo realu w meczach z barcą:

0

0

0



0

IceMan

Zobacz jaki fajny filmik znalazłem :D

0

Ej nie wiecie jaki skład Pep ma do dyspozycjii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?