-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ej czy wie ktos, czy bedzie ten mcz na n-ce?
0
A ja wystawiłbym taki skład:
Valdes-Alves, Masche, Abidal-Busi, Xavi, Iniesta, Fabs-Messi, Pedro, Sanchez
0
heh ja mam 16 lat więc juz chyba trochE ZA POZNO ;D
0
znawcafutbolu
Poproszę o bana dla tej kobiety
0
Damianfcb1
Skopiowałem tylko śmieszną wypowiedź pewnego pana z strony realu, czytaj ze zrozumieniem
0
wykład prof. klitschko prosto z rm.pl:
Liga hiszpanska jest nie tylko wyraznie gorsza od ligi angielskiej, ktora zdecydowanie jest najlepsza liga na swiecie, ale jest takze minimalnie gorsza od Bundesligi. Ranking lig europejskich:
1 angielska
2 niemiecka
3 hiszpanska
4 wloska
5 francuska
6 rosyjska
Przypominam ze liga liczy 20 zespolow lub 18 a nie tylko dwa. Real i Barcelona to tylko 10% ligi hiszpanskiej! Nie mozna oceniac sily ligi po 10% jej uczestnkiach! Biorac pod uwage cale lige hiszpanska, 20 zespolow i cala Bundeslige, 18 zespolow to Bundesliga jest nieznacznie mocniejsza.
Obecnie liga hiszpanska to taka zdecydowanie lepsza wersja ligi szkockiej, juz przed poczatkiem sezonu wiadomo kto zajmnie dwa pierwsze miejsca z olbrzymia przewaga nad reszta stawki.
ak ktos tutaj pisze Barça by wygrala ANgielska lige ahhashahshas..Jakim cudem panowie?? Z taka waska kadra to oni by mieli problem by znalesc sie w top4...Spurs mieli 12 kontuzjowanych zawodnikow a mimo to wygrali z LFC na Anfield...Wyobrazmy sobei teraz ze Barça ma 12 zawodnikow kontuzjowanych i jesli nie wezma z rezerw to nawet nie maja 11 zawodnikow do grania..Poe pierwszych meczach MEssi i reszta maluchow by byla ledwie zywa bo w ANglii nie gwizdze sie za byle co ..Taki DM jak Busquets w Anglii by sie wogole nie nadawal do grania przeciez on lezy non stop na boisku w Premiership by go wysmiali to samo Alves..Wiec panowie nie ludzcie sie mielib yscie jakies szanse...Najelpszym przykladem na wielkosc PL jest postawa United w LM..Ferguson gral polowe meczy pierwszym skaldem i polowe rezerwami bilans to 9 zwyciest i 3 remisy ani jednej porazki..(porazka dopiero w finale).
Spójrz sobie na tabelki z 2 poprzednich sezonów i porównaj sobie lige angielską do hiszpańskiej.
trochę statystyk:
Drużyny z miejsc 3 i 4 przez ostatnie 2 lata w meczach z mistrzem i vicemistrzem zdobyły:
Hiszpania - 4 pkt
Anglia - 13 pkt
Drużyny z miejsc 3 i 4 przez ostatnie 2 lata miały do mistrza straty łącznie:
Hiszpania - 123 pkt
Anglia - 48 pkt
0
interwencja Valdesa:
0
hahaha panowie klitschko na rm.pl znowu szaleje:
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=35643&kom=ok
0
0
0
0
ej z villarealem mecz to ligowy?
0
0
0
0
0
skopjujcie link z youtuba i wklecie na zapiska.pl i się ściąga :D
Ma ktoś cały mecz do ściągnięcia?
0
No bo skoro powołał Pique tylko po to, by robił dobrą atmosferę w drużynie, to dlaczego nie powołał tez Puyola? Czy ta kontuzja Pique została jakoś oficjalnie potwierdzona?
0
Wyjaśni mi ktoś, dlaczego Pique znalazł się na liście powoławnych?
0
0
0
0
0
0
tutaj maciecie cale chamstwo realu w meczach z barcą:
0
0
0
0
IceMan
Zobacz jaki fajny filmik znalazłem :D
0
Ej nie wiecie jaki skład Pep ma do dyspozycjii?