0

Man of the day- Iniesta
drugi- Messi
trzeci Puyol

0

dalym jeszcze Puyola i Cuencę

0

wkoncu zagralismy naprawdę świetnie!
Jak dla mnie na derby Cuenca od początku przy takiej grze

0

najlepsi na boisku- Cuenca, Fabregas, Messi, Iniesta, najslabszy-Alexis
Ogolnie gramy w koncu w swoim stylu, widac, ze jestesmy w formie. Dobrze ze w koncu nie gra to próchno Keita, z Busquetsem wygląda to wspaniale

0

Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi- ależ będzie tiki taka

0

ja bym wystawil taki sklad:
Valdes-Alves, Pique, Puyol, Abidal- Buquets, Xavi, Thiago, Fbregas- Messi, Alexis

0

-------------------------Valdes--------------------------------
Alves--------------Pique---------Masche-----------Puyol
-----------------------Busquets----------------------------
-------------------Xavi-----------Iniesta
-----------------Fabs-----------------------------------
-----------------------------Messi-----------Alexis/Villa

0

niestety jak dla mnie Villa jest duzo slabszy od Eto'o czy Henry'ego o

0

wogole dla mnie glupotą jest zakaz wykartkowywania się. chcą to niech dostają, co inni mają do tego

0

Skład na real:
Valdes-Alves, Pique, Masche, Puyol- Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc- Messi Alexis/Villa

0

dajcie jakis dobry link na slby net :d

0

czemu... powtarzam czemu Keita? Busuets jest 50X lepszy od tego drewna, a to drewno gra więcej meczy

0

0

aaaaaaa sory myslalem ze na camp nou, sory jeszcze raz :D

0

typ FCBarca.com: 0:3. Stawiacie, że Getafe wygra 3:0?

0

Podsumowując:
Obrona średnio, napastnicy milanu robili tam zbyt dużo chaosu, świetny Xavi, Fabregas i Messi. Według mnie Busquets MUSI grać na DM, gdyż z nim na tej pozycji cala Barca gra zdecydowanie lepiej i inaczej, kompletnie wedlug mnie nie trafiony wariant Pepa z niekreatywnym Keitą na defensywnym pomocniku i Busquetsem lekko wysuniętym przed stperów. Gdyby ustawił Pique razem z Masche na stperze, a Busiego na DM-ie a nie kombinowal, Barcelomna nie grala by tak niedokladnie, i niepewnie

0

Myślę, że ten mecz będzie odpowiedzią na pytanie, jak obecnie Pep widzi najsilniejszą jedenastkę: Puyol, czy jednak Masche,Villa czy Alexis, co z Pedro, i czy Fabregas w meczach z najlepszymi wybiegnie w pierwszej jedenastce (chociaz w obliczu kontuzji Iniesty to pewne)

0

Mam nadzieję, że przedłuży, ale jeżeli nie, to Alba jest rownie dobry, a moze nawet i lepszy więc trzeba by bylo go kupic

0

jak dal mnie:
Valdes-Puyol, Masche, Pique- Busi, Xavi, Iniesta, Fabregas- Messi, Villa, Sanchez

0

ja to bym zaplacil za takie przezycie i 1000 euro, a on jeszcze 20 dostał :D

0

0

ale potrafi grac tez na lewej obronie :D

0

Pinto-Alves. Fontas, Puyol, Maxwell-Keita, Cesc, Rafa-Delofeu, Sergi, Villa

0

jak najbardziej pasuje do Barcy :D

0

0

0

jak gra fabregas? i ogolnie ktos moglby podsumowac pierwszą połowę?

0

Valdes-Dani, Pique, Masche, Abidal-Busi, Xavi, Iniesta, Cesc-Messi, Villa

0

Tą nagrodę musi otrzymać Gotze, on jest po prostu nieziemski, i niestety lepszy od Thiago

0

Valdes-Alves, Masche, Abidal-Busi, Xavi, Iniesta, Thiago, Fabregas-Messi, Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?