0

kupcie sobie transmisje na onecie jak ja! tylko 6 zl a jakosc HD i nie tnie. I to na kazdym internecie

0

Ja chetnie wydam te 10 zl na transmisje w onecie. Pierwszy raz zrbilem to na ostatni mecz z Milanem i nie zalowalem. Jakosc HD, nie tnie wogole, a neta nie mam nie wiadomo jakiego

0

Valdes-Pique, Masche, Alba-Alves, Busi, Xavi, Iniesta- Messi, Villa, Tello

0

Z tego co wiem 4 bramki to kareta

0

A moze by pomyslec nad sciagnieciem na Camp Nou Artura Boruca? Swietny goalkiper

0

Wg mnie ransfery powinny wygladac tak: kupujemy Neymara, Hummelsa, Ter Stegena/Reinę, sprzedajemy Valdesa, Sancheza

0

Poprosze o bana dla bartek26tm. To nie strona dla prowokatorow

0

Lol jak postawie zlotowke na arsenal a barca by przegrala z arsenalem w finale to bym mial na pocieszenie 3 stowy :D

0

O kur spalony byl przy drugiej bramce Messiego ewidentny

0

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale sklad niemal identyczny jak w finale na wembley. Jedyna roznica to Alba za Abiego

0

MVP

0

Valdes-Alves, Pique, Puyol, Alba-Busquets, Xavi, Iniesta-Villa, Messi, Alexis

0

Wg mnie sklad na milan: Valdes-Alves, Puyol, Pique, Alba-Busquets, Iniesta, Xavi-Tello, Messi, Alexis

0

Messi ależ akcja, Alexis ZM, Fabregas najsłabiej, myślę że na szczególną pochwałę zasługuje również Puyol

0

Najlepszy Sanchez najsłabszy Fabregas

0

Wyobrazcie sobie atak Ronaldo-Messi-Neymar.to nie byloby do zatrzymania bo zadna druzyna nie bylaby w stanie kryc tych wszystkich zawodnikow razem przez cale spotkanie :-)

0

Valdes-Alves, Pique, Puyol, Alba-Busquets, Iniesta, Fabregas/Xavi-Villa, Messi, Tello

0

Jestem kibicem Barcy, ale widzę że mamy na tej stronie dużo hipokrytów. No bo skoro według was Nani nie zasłużył na czerwo(według mnie tez), to Pepe dwa lata temu tym bardziej, mówicie to, co wam sie podoba

0

Jak real nie moze to sedzia pomoze

0

Mourinho standard juz ze przechodzi dzieki sedziom, pamietam z porto oszukali manchester, pozniej z interem barce, a teraz znow manchester...

0

niestety era Barcy się skończyła, pogódźcie się z tym. Tak, karny powinien byc, ale to jak Barca grała przeciwko rezerwowemu realowi to poprastu mozna sie poplakac

0

chyba obserwujemy koniec ery Barcelony.. szkoda

0

Villa gra według mnie bardzo dobrze

0

Nieeeee

0

Valdes-Alves, Pique, Mascherano,Alba-Sergio, Fabregas, Iniesta- Villa, Messi, Pedro

0

Ależ mógłby być atak z Neymarem, Messim, Iniestą, Villą

0

Para Pique-Hummels, bylaby wspaniala, wedlug mnie moznaby bylo postawic czasem na Puyola na lewej obronie, by zwiekszyc moc destrukcji

0

Valdes-Alves, Puyol, Pique, Alba-Busquets, Xavi, Iniesta-Tello, Messi, Pedro/Villa

0

Trzeba koniecznie wywalic alexisa, on oslabia druzyne

0

Scorpion222
Wedlug zasad hry w pilke?! Lol skoru uwazasz, ze w pilce noznej mozna podawac pilke ręką to pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?