-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co Puyol robi na ławce ? przeciez jest kontuzjowany
0
Fabregas i Messi the man of the match
0
KURWA nie ma opcji nastepne okienko kupujemy nowego bramkarza ktory nie bedzie co mecz robil tak glupich bledow
0
o lol juz prawie o nim zapomnialem wracaj szybko przydalbys sie
0
przepiękne gole Pedro, brawo :D
0
kurwa mać ja pierdole Puyol wypada z gry na 4 miesiące kurwa KURWA KURWA
0
messicocacola
Tyle, że on w Baarcelonie od samego początku gra tak samo słabo. Czyli ile on juz odzyskuje tą formę? rok?
0
jeeeeeeeeeeeest mialem go dosyc nie dawal druzynie kompletnie nic a i tak Vilanova ciągle na niego stawia
0
hah październik to miesiąc moich narodzin :D
0
ale nawet w profilu widać, że mała jest do taty podobna :D
0
no ja pierd*** Pep wracaj. Vilanova to idiota jakie on składy wystawia na takie mecze... porażka. Juz pokazal z realem swoj geniusz taktyczny to dalej w to brnie
0
nie tracilibyśmy tak wiele PIŁEK*
0
Według mnie przegraliśmy przez Vilanovę. Po pierwsze od początku spotkania zlekceważył real wustawiając drużynę zbyt ofensywnie. A po drugie jak można było wystawić praktycznie rezerwową obronę w takim meczu? Jak można było ustawić Adriano kosztem Alvesa, ktory w meczach z realem zawsze kasował Ronaldo i grał bezbłędnie? Jak można było nie ustawic Puyola na Bernabeu? I jeszcze jedna sprawa ktora mnie dręczy od zeszłego sezonu. Po jaką cholerę ten Alexis? Przecież on nie daje druzynie kompletnie nic, powtarzam nic, potrafi jedynie odegrać piłkę do partnera nie stwarzając żadnej przewagi. A wszyscy wciąż na niego stawiają nie rozumiem tego. W barwach Barcy zagrał 1 może 2 przyzwoite mecze, a reszta to kompletny piach. Trzeba było wystaić zamiast niego Fabregasa, mielibyśmy większą si łę rozegrania piłki, a co za tym idzie nie tracilibyśmy tak wiele bramek. Już po pierwszym gwizdu sędziego widziałem co się świeci. I możecie mnie minusować, ale to co napisałem wyżej to najprawdziwsza prawda
0
żal wywalać Afellaya, a trzymać w pierszej jedenastce Alexisa ktory do gry nie nosi zupełnie nic, żenada
0
Trzeba kupić wkoncu jakiegos bramkarza, Valdes wyczerpał moją cierliwość. Może Neuer albo Cech?
0
Puyol Xavi albo Iniesta
0
haha 58 tys widzow to na nasz narodowy nie może wejść bo nawet tyle miejsc nie ma :D
0
Orłoś
Wiem ze nie lecą tam mecze La liga na kanałach głównych , ale czasami lecą na jakichs odleglych zagranicznych kanalach
0
bookojad
Nie bylem moze na zadnym meczu za granicą, ale napewno na stadion mozna wchodzic z dzieckiem, jest takie cos jak sektor rodzinny przynajmniej tak jest na Legi :D A i dodatkowo takie dziecko wchodzi bezpłatnie o ile się nie mylę
0
Platforma N? Gdzie moze leciec mecz tam
0
0
Alexsis najlepszy na boisku jak narazie
0
ależ tiki taka :D
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
jak narazie Barca zdecydowanie przeważa, na wyróżnienie zasługują Messi, Iniesta, Alexsis, Alves no i oczywiście Victor za obronionego karnego. Strasznie za to gra Tello, ktory zepsuł kilka świetych akcji Messiego
0
czy ktoś obeznany wie, czy gdzies na jakimś kanale na N-ce będzie mecz?
0
Valdes- Alves, Puyol, Pique, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Pedro Villa
na Manchester
0
Ja mam takie pytanie... co z Kiko Femenią? Przecież miał zapisane w kontrakcie że w tym sezonie przejdzie do pierwszego zespołu
0
a Messi jak gra?
0
kto do tej pory najlepie gra w barcie bo nie oglądam?