0

@ klitschko
czekam na odpowiedz na moje dwa pytania a mianowicie kto w meczach argentyny gra obecnie najlepiej, i ktry pilkarz jest obecnie najlepszy na swiecie?

0

@klitschko
Dobrze, tylko odpowiedz na dwa pytania:
Kto w meczach reprezentacji Argentyny gra najlepiej? (Messi bezsprzecznie)
Kto jest najlepszym piłkarzem ostatnich lat?

0

@klitschko
To kto według ciebie jest najlepszym piłkarzem ostatnich lat? Ronaldo??? Czy ty nie widziales jak on sie blaznil na MS? KAZDY kontak z pilką to byla strata. On w reprezentacji w każdym meczu jest najlepszym zawodnikiem druzyny przeicwnej, a Messi swojej, to róznica. Powiedz mi jeszcze ze kryska gra lepiej w reprezentacji od Messiego do sie posram ze smiechu.

0

@klitschko
Dobrze, a jak wyjaśnisz fakt, że każdy gol to asysta Messiego i i to on zawsze jest zawodnikiem meczu, został wybrany do jedenstki Copa Amrica? A że tacy z realu jak Higuain czy Di Maria nie potrafią wykorzystywać jego patelni no to juz ich wina a nie Messiego

0

klitschko znów tu przylazl hahahahaha

0

To co niektórzy wygdują na temat Messiego w reprezntacji to absurd. Przecież każdy gol Argentyny to asysta Messiego. Przecież to on za każdym razem zostaje wybiernany zawodnikiem meczu. Przciez to on był nominowany do najlepszego gracza MŚ 2010. Przecież to on byl w jedenastce Copa America. Dlaczego nikt nie krytykuje Teveza, Di Marii, Higuaina czy Aguero? Tyle patelni ile oni dostają od Messiego nie da sie niewykorzystać. W Albicelestes nie ma rozgrywającego, dlatego to Leo musi rozgrywać, stąd mała (jak na niego liczba bramek).

0

A ja czekam tylko na super ustawienie:
------------------------Valdes---------------------------------
Alves----------Puyol----------Pique-------------------Abidal
-------------------------Busi----------------------------------
----------------Xavi----Cesc-----Messi--------Iniesta

0

Nie mogę się w końcu doczekać ustawienia w obronie Alves, Puyol, Pique, Abidal, a wygląda na to że muszę poczekać jeszcze przynajmniej z tydzień :(

0

FC Barcelona- lokalny szpital.
Po za tematem nie rozumiem po co zmieniac uklad graficzny strony przeciez tamten byl swietny

0

dlaczego jak zwykle na silę ten drewniak Keita? Busi 10000x lepszy, a ktoś z dwójki Pedro/Villa powinien usiąśc na lawce za Cesca

0

valdes-alves, puyol, pique,Abidal- Busi, Xavi, Thiago, Cesc- Messi,Villa

0

Moim zdaniem skład taki:

------------------------Valdes----------------------------------

Alves---------------Puyol--------Pique---------------Abidal

---------------------------Busquets----------------------------

-------------------Xavi---------------------Thiago-------------

--------------------------------Cesc------------------------------

-----------------------Messi---------------------------------------

---------------------------------Villa-------------------------------

0

ciekawie z tym keitą, pewnie chce wzmocnic silę obrony

0

nka gdzie jest jakas transmisja?

0

-----------------------Valdes--------------------------------

Alves-----------Masche--------Puyol-----------Abidal

------------------------Busquets-------------------------

-----------Xavi-------------------Thiago-----------------

--------------------------Fabregas-----------------------

-------------------Messi-----------------------------------

--------------------------------------------------Villa------

0

-----------------------Valdes--------------------------------

Alves-----------Masche--------Puyol-----------Abidal

------------------------Busquets-------------------------

-----------Xavi-------------------Thiago-----------------

--------------------------Fabregas-----------------------

-------------------Messi-----------------------------------

--------------------------------------------------Villa------

0

@NaZawszeBarca

Trochę żes się osmieszyl, chlopie

0

http://www.rojadirecta.me/goto/tucosports.blogspot.com/p/rd4.html

tutaj wogule nie tnie a mam slaby net wiec git

0

wkoncu busi na DM bo dawno go tam nie widzialem

0

ej panowie nie wiecie ile kosztuje abonament za cfre drogo jakoś? bo mam nke, a na cyfrze wszystkie mecze lecą

0

wczorajszy dzień był dniem szczęscia dla słabszych drózyn. Milan całkowicie zdominowany strzelił dwa gole w pierwszej i ostatniej minucie. Barca zasłużyła na wysoką wygraną. Tosamo w meczu Borussia - Arsenal. Niemcy przeważali, grali lepiej, jedyna dobra akcja kannmierów i gol, a BVB mogliby wygrać wysoko.

0

ale jestem wk***Iony na pepa. Mourinho caly czas wystawia pierwszy sklad nie eksperymentuje glupio i wygrywa. A jemu sie zachcialo posadzic na lawce najlepszego strzelca i pomocnika druzyny, zachcialo mu sie wystawic w obronie pare stoperów z niedoswiadczonym fontasem i nieumiejącym grac na tej pozycji sergio, o co mu wogule chodzi? przeciez on sie az prosił o porażkę. Dobrze chociaz ze nie przegralismy.

0

i bardzo dobrze ze zremisowali, moze to guardioli przemowi do rozsądku, i piłkarzom, ze nie wolno lekcewazyc zadnego przeciwnika.

0

zesz w dupe gowno grają, to wsszystko przez pepa, wiedziałem, z to jego bawienie sie skladem zle sie skonczy

0

podsumowując:

pierwsze 20 min fenomenalne, fantastyczne, później trochę siadło, ale i tak grra wyglądała dobrze. Na wyróżnienie zasługuje Xavi i Cesc, mieli bardzo dużo prostopadłych podań, no i oboje strzelili bramkę :D veB

0

GOOOOOOOOOL!FABS!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOL! XAVIIII

Świetnie grają, naprawdę non stop groźne akcje, groźne prostopadłe podania , VAMOS!

0

zupełnie nie rozumiem pepa. Z tak groźnym dla nas rywalem, na ich boisku wystawic rezerwowy skład? Ale byc moze sie sprawdzi, zobaczymy

0

ej na n-ce na jakims kanale odleglym jest?

0

wiernykibic111

Skoro jestes taki wierny kibic, to powinienes wiedziec, ze mecze la liga są pokazywane na platformie n, tylko na zagranicznych oddalonych kanałach, LM jest tylko na n-sport mistrzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?