0

@Christo S
Zazdroszczę Ci, choc zarazem wspolczuje, że mając okazje zobaczyc na zywo wielką Barcelonę, nie zobaczysz najlepszego piłkarza świata... Messiego

0

Jak dla mnie niezasluzona ocena dla Pedro. On naprawde zagrał dobre zawody- wracał się, nie tracił głupio piłek, szarpał na skrzydle, stwarzał zagrożenie- byłem bardzo zadowolony z jego gry, dlatego kompletnie nie rozumiem oceny najsłabszej w zespole- jak dla mnie dwie oceny wyżej, albo chociaz 6 byłaby sprawiedliwsza :D

0

Wraca Messi, wraca Pedro,
veB

0

Myślę, że nawet wygrywajac wszystkie mecze do końca nie uda nam się wygrac La Liga, chociaz wiadomo, ze ta Barcelona powoli zaczyna mijac i nie bedzie juz niestety wygrywac wszystkich spotkan...

0

wreszcie zobaczylem tego Leo Messiego. Brakuije mu tylko skutecznosci, ale jestem pewien ze przyjdzie ona juz niedluigo

0

według mnie wyzucilismy kupe kasy w bloto kupując Alexisa. Naprawdę spodziewalem się od niego więcej, ze bedzie szarpal, podawal, strzelal, a udaje mu sie narazie czasami tos ostatnie, no ale to tylko moje zdanie

0


Puyol jak drybler :D

0

nie wiem czemu wszyscy porównują Thiago do Xaviego, bo jak dla mnie to po prostu kopia Iniesty- świetny drybling, szybkość, krótkie podanie i niekoniecznie prostopadłe, za to Xavi to przede wszystkim niezbyt szybki(jak przystało na rozgrywającego) piłkarz, który nie jest moze nie wiadomo jak przebojowy, ale ktory wywera największy wpływ na dróżynę, ma świetne prostopadłe podanie i dobrze odbiera piłki
Co do tematu- za 30 mln mozna bylo by go sprzedac- ale pod dwoma warunkami- do lepszego klubu i Thiago za 2-3 lat Come back to BARCA!

0

to jest jakis zart! Jak dla mnie, najlepsze stroje jakie mogły być zaprojektowano na sezon 2010/2011. Podobały mi się ogromnie. Brak pasów na trykocie Barcy to hańba!

0

Mourinho wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Guardioli
-Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?
-Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga - mówi Guardiola, po czym woła do siebie Messiego.
-Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?
-Eee,... proste! To przecież ja!
Mourinho zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę.
-Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo.
-Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
-Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.
-OK. Masz czas do jutra.
Po treningu Ronaldo podchodzi do Özila i pyta się go:
-Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
-Nie wiesz? To przecież ja!
Następnego dnia Mourinho woła do siebie Ronaldo i pyta:
-Zastanowiłeś się?
-Tak! Chodziło o Özila! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.
Mourinho wściekł się i mówi:
-Ty głąbie! To przecież Messi!

0

Podsumowując: Wielka Barca, swietnie zagrali, Ronaldo jak zwykle, kazdy kontaktz pilką to strata, real największe chamy jakie mozna spotkac, a tacy jak Pepe, Ramos czy Coentrao powinni sie leczyc w psychiatryku.
Pepe animal, Pepe symulation!

0

Pinto-Alves, Puyol, Pique, Alves-Busi, Iniesta, Xavi- Fabregas, Messi, Sanchez

0

dziwi mnie jedynie tak niska pozycja Jurgena Kloppa- jak dla mnie top5

0

Gdyby zmierzyla się ekipa Barcy z Santosem Pelego posiadania piłki byłoby z 90% i z 8:0 dla Barcelony, a Pele nawet by piłki nie powąchał

0

hhahahahaha pele messiemu moze buty czyscic taka prawda

0

Neuer- Alves, Pique, Vidic, Marcelo- Xavi, Iniesta, Gotze, Bale- Messi, Ronaldo(Van Persie)
trener- Pep
Ogólnie to ja bym dał zamiast Balego Busquetsa, wtedy skład byłby nazjazajebistrzy :D

0



Jak sędzia pomogał realowi z barcą

0

żal mi go, bo gdyby sędzia wszystko widział, real każdy mecz z Barcą kończyłby w ósemkę

0

A i Guardiola trenrem roku. Myślę, że i z tą jedenstką Barca spokojnie by sobie poradziła

0

Powinno być tak:
Neuer-Alves, Pique, Vidic/Masche, Marcelo- Xavi, Iniesta, Gotze, Bale(Ja bym dał Busquetsa tutaj i zmienil taktykę, ale tak nie można)-Messi, Van Persie/Ronaldo

0

Ice Man- Fenmenalny artykuł, pokazujący, jak ważnym zawodnikiem dla Blaugrany był David! Anims Villa!

0

Zależy za ile. Jeżeli Milan wyłoży naprawdę dużo pieniędzy to dlaczego nie? Wkoncu w Barcie pomocników nie brakuje, a w razie potrzeby na DM-ie moglby grac Masche

0

Prawda jest taka, że obecnie nie ma lepszego defensywnego pomocnika niż Busquets, on jest niby w cieniu wszstikch gwiazd Barcy, ale wykonuje kawał dobrej roboty!

0

Cesc jest podobny do mamusi :D

0

zamiast silvy dałbym Van Persiego

0

99,9% 3 złota piłka dle Messiego

0

ZalewixFCB21
Dokładnie, gdy Real czy Man Utd grali z Barcą tacy zawodnicy jak Ronaldo czy Rooney rwnież nie istnieli, oc wy tak sie na tego Neymara uwzięliście? Skoro z Barcą się nie da, to trudno

0

leo zagral jeden z najlepszych meczów w karierze, wychodziło mu dzisiaj wszystko. Ogolnie każdy z piłkarzy Barcelony zasłużył na dziesiątkę, chociaż Messi na 11 :D

0

Puyol- jedyny człowiek, ktorego wolalbym w gran derbi bardziej niz Messiego, według mnie to on jest kluczem do wygranych z realem,a gdy zabraklo go w SH nie wyglądało to dobrze...

0

Artykuł fenomenalny, pokazuje wszystko co przez ostatnie lata dzieje się w futbolu.... a dzieje się tylko Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?