0

Wywalic go i tyle, to nie poziom dla niego, nawet ten pierwszy sezon mimo tych w miarę przyzwoitych statystyk był według mnie słaby. Teraz to kompletna katastrofa

0

Alexis out, w jego miejsce Neymar, Bartra na wypożyczenie, w jego miejsce Hummels. Tylko nie wiem jak Tito upchnie wszystkich tak wspaniałych zawodników w jednej jedenastce. Bo przecież mamy Busiego, Xaviego, Cesca, Inieste, Messiego, Pedro, doszedłby Neymar, jednego z nich definitywnie musielibysmy posadzic na ławce. Myślę, że byłby to Pedro. Tylko teraz pojawia się problem- bo przeciez Neymar to lewoskrzydłowy, a wiadomo, że tam gra niezastąpiony Iniesta, bo w pomocy trzeba zrobic miejsce dla Cesca. Problem bogactwa.

0

Alexis gra jeszcze straszniej niz dotychczas

0

Boze alexis nic sie nie zmienia gra jak ostatnie.. nie powiem co

0

Hummeeeeels!

0

Alexis wkońcu!!!

0

na Getafe: Valdes- Adriano, Puyol/Masche, Pique, Alba- Song, Thiago, Xavi- Villa, Messi, Alexis

0

Oglądam niemal każdy mecz Borussii i muszę powiedziec ze obecnie nie ma lepszego obroncy na swiecie od Hummelsa

0

spokojnie panowie, Barca rozegrała dobre zawody, szczególnie w drugiej połowie. Poza tym mozemy sobie pozwolic na tracenie punktow lidze, nic nam to nie zrobi :D

0

Lopez-9
Essien-9
Carvalho-6.5
Varane-10
Arbeloa-6.5
Khedira-6
Xabi-7
Ronaldo-9
Ozil-9
Callejon-7
Benzema-7

0

Pinto-9
Alves-5
Pique-9
Puyol-8
Alba-8
Busquets-7
Xavi-7
Cesc-7.5
Iniesta-9
Messi-7
Pedro-6.5

0

Achhhhh Varane jak gral ten chlopak :-). Czyscil wszysciutko i keszcze ten gol. Chce go do Barcy

0

Zdf
Tylko, ze banowali cie juz dwa razy a w regulaminie wyraznie jest napisane ze nie mozna zakladac kolejnych kont bo banie

0

Zdf klitchko
1.Barcelona bije strzeleckie rekordy, oddaje najwiecej strzalow na bramke, niemal zawsze dminuje nad rywalem
2.Od czterech lat calkowicie dominuje w futbolu, co oddaje najwieksza liczba tytulow
3.Mowisz ze celem pilki noznej nie jest 1000 pidan w meczu, a oddawane strzaly i wygrywane mecze. Zauwaz jednak, ze Barca spelnia wszystkie te trzy aspekty gry i to najlepiej od 4 lat.

0

AdrianM11
Jestem za :D

0

Ta castilla to banda niudacznikow jest. Kompletny brak utalentowanej mlodziezy w tym madrycie. Pilki kopnac nie potrafia

0

klitchko, konrado czy jak tam wolisz zdf
wyjdz.

0

Powiedzmy sobie szczerze: rozgrywamy slaby mecz dzisiaj. Masa strat, glupich bledow, niemoznosc wyjscia z wlasnej polowy z pilka. Dwa gole strzelone przez nas byly efektem jedynie przeblyskow geniuszu

0

Busi za Alonso Alba za Marcelo i git

0

0

konrado6, czy tam klitschko jak tam chcesz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. Jestes dobry w gromadzeniu statystyk. Przynies po meczu statystyki, ktore beda mowily ile widzow na calym świecie oglądało Barca-Athletico, a ile te inne, wymienione przez ciebie mecze, proszę

0

hahahahaha Messiemu to on może co najwyżej buty czyścić

0

foxxxx
lol przeciez jest napisane w artykule przeczytałbys

0

ile jeszcze bramek do rekordu Mullera?

0

GASTON MAELLA zdecydoeanie najlepszy! Czemu nikt nic o nim nie mowi? Przeciez ten ben atfa czy falcao sie przy nim chowaja

0

ej panowie bez spiny nic sie nie stalo i tak wyjdziemy z pierwszego miejsca a wszystkich meczow w sezonie przeciez nie wygramy :D

0

no to ładnie Tito jakoś upchnął tych wspaniałych rozgrywających Xaviego Iniestę i Fabregasa. Gramy 3-4-3 trochę ryzykownie ale może się opłacić

0

ma ktoś już składy?

0

Jak wszyscy beda zdrowi, to myślę że skład najsilniejszy:
Valdes- Alves, Puyol, Pique, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc- Messi, Villa/Pedro
A o Alexisie to nawet nie chcę słyszeć

0

i Abidal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?