-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wywalic go i tyle, to nie poziom dla niego, nawet ten pierwszy sezon mimo tych w miarę przyzwoitych statystyk był według mnie słaby. Teraz to kompletna katastrofa
0
Alexis out, w jego miejsce Neymar, Bartra na wypożyczenie, w jego miejsce Hummels. Tylko nie wiem jak Tito upchnie wszystkich tak wspaniałych zawodników w jednej jedenastce. Bo przecież mamy Busiego, Xaviego, Cesca, Inieste, Messiego, Pedro, doszedłby Neymar, jednego z nich definitywnie musielibysmy posadzic na ławce. Myślę, że byłby to Pedro. Tylko teraz pojawia się problem- bo przeciez Neymar to lewoskrzydłowy, a wiadomo, że tam gra niezastąpiony Iniesta, bo w pomocy trzeba zrobic miejsce dla Cesca. Problem bogactwa.
0
Alexis gra jeszcze straszniej niz dotychczas
0
Boze alexis nic sie nie zmienia gra jak ostatnie.. nie powiem co
0
Hummeeeeels!
0
Alexis wkońcu!!!
0
na Getafe: Valdes- Adriano, Puyol/Masche, Pique, Alba- Song, Thiago, Xavi- Villa, Messi, Alexis
0
Oglądam niemal każdy mecz Borussii i muszę powiedziec ze obecnie nie ma lepszego obroncy na swiecie od Hummelsa
0
spokojnie panowie, Barca rozegrała dobre zawody, szczególnie w drugiej połowie. Poza tym mozemy sobie pozwolic na tracenie punktow lidze, nic nam to nie zrobi :D
0
Lopez-9
Essien-9
Carvalho-6.5
Varane-10
Arbeloa-6.5
Khedira-6
Xabi-7
Ronaldo-9
Ozil-9
Callejon-7
Benzema-7
0
Pinto-9
Alves-5
Pique-9
Puyol-8
Alba-8
Busquets-7
Xavi-7
Cesc-7.5
Iniesta-9
Messi-7
Pedro-6.5
0
Achhhhh Varane jak gral ten chlopak :-). Czyscil wszysciutko i keszcze ten gol. Chce go do Barcy
0
Zdf
Tylko, ze banowali cie juz dwa razy a w regulaminie wyraznie jest napisane ze nie mozna zakladac kolejnych kont bo banie
0
Zdf klitchko
1.Barcelona bije strzeleckie rekordy, oddaje najwiecej strzalow na bramke, niemal zawsze dminuje nad rywalem
2.Od czterech lat calkowicie dominuje w futbolu, co oddaje najwieksza liczba tytulow
3.Mowisz ze celem pilki noznej nie jest 1000 pidan w meczu, a oddawane strzaly i wygrywane mecze. Zauwaz jednak, ze Barca spelnia wszystkie te trzy aspekty gry i to najlepiej od 4 lat.
0
AdrianM11
Jestem za :D
0
Ta castilla to banda niudacznikow jest. Kompletny brak utalentowanej mlodziezy w tym madrycie. Pilki kopnac nie potrafia
0
klitchko, konrado czy jak tam wolisz zdf
wyjdz.
0
Powiedzmy sobie szczerze: rozgrywamy slaby mecz dzisiaj. Masa strat, glupich bledow, niemoznosc wyjscia z wlasnej polowy z pilka. Dwa gole strzelone przez nas byly efektem jedynie przeblyskow geniuszu
0
Busi za Alonso Alba za Marcelo i git
0
0
konrado6, czy tam klitschko jak tam chcesz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. Jestes dobry w gromadzeniu statystyk. Przynies po meczu statystyki, ktore beda mowily ile widzow na calym świecie oglądało Barca-Athletico, a ile te inne, wymienione przez ciebie mecze, proszę
0
hahahahaha Messiemu to on może co najwyżej buty czyścić
0
foxxxx
lol przeciez jest napisane w artykule przeczytałbys
0
ile jeszcze bramek do rekordu Mullera?
0
GASTON MAELLA zdecydoeanie najlepszy! Czemu nikt nic o nim nie mowi? Przeciez ten ben atfa czy falcao sie przy nim chowaja
0
ej panowie bez spiny nic sie nie stalo i tak wyjdziemy z pierwszego miejsca a wszystkich meczow w sezonie przeciez nie wygramy :D
0
no to ładnie Tito jakoś upchnął tych wspaniałych rozgrywających Xaviego Iniestę i Fabregasa. Gramy 3-4-3 trochę ryzykownie ale może się opłacić
0
ma ktoś już składy?
0
Jak wszyscy beda zdrowi, to myślę że skład najsilniejszy:
Valdes- Alves, Puyol, Pique, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc- Messi, Villa/Pedro
A o Alexisie to nawet nie chcę słyszeć
0
i Abidal