-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na celtic: Vv-Alves, Bartra, Pique, Adriano-Busquets, Xavi, Iniesta- Neymar, Cesc, Alexis
0
Dobrze ze niedlugo jest przerwa na mecze reprezentacyjne.
0
Nie wiedzialem, ze Santos gra w La Liga..
0
Jesli Villareal wygra dzis z Betisem, Real spadnie na czwarte miejsce..
0
A ja od razu mowilem, ze Real strzela sobie w plecy sprzedając Ozila.. kompletnie nie ma pomyslu w rozegraniu.. nie ma ostatniego podania.
0
Zapewne gdyby Messi nie zszedł juz w pierwszej polowie, to jemu przypadloby ZM, ale zdecydowanie Bartra ZM
0
to smutne ze Barcelona bez Messiego gra jak zwykly pilkarski przeciętniak..
0
To przykre ze bez Messiego i Neymara gramy na takim poziomie jak Almeria..
0
Valdes-Alves, Pique, Bartra, Adriano- Song, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Pedro
0
Moj sklad na Sociedad: Valdes, Alves, Pique, Bartra, Adriano- Song, Busquets, Iniesta- Neymar, Messi, Pedro
0
Dla mnie to Messi byl najlepszy. Motor napędowy kazdej akcji Barcelony.
0
Jak dla mnie to on zawsze byl lepszy od Alexisa. Pedro ma chociaz jakies przeblyski geniuszu a Alexis gra tak slabo ze szkoda gadac. Zero szybkosci, dryblingu, strzalu na bramkę, kreatywnosci.
0
W meczach z lepszymi daje druzynie tyle co Alexis- czyli nic. Roznica polegana tym ze Pedro chociaz ze slabymi gra dobrze..
0
Podsumowując: fatalna pierwsza polowa, swietna druga. Na boisku zdecydowanie najlepszy Messi, choc myslę, ze redakcja ZM przyzna Pedro. Moze i mu sie nalezy, ale trzeba ze szczeroscią przyznac, ze bramki mial naprawde latwiutkie do strzelenia i poza nimi praktycznie go nie bylo na boisku. A Leo- kazdy wie- to on ciągnąl grę tego zespolu orzez caly mecz. Przez caly powtarzam, bo taki Cesc, Neymar, czy Montoya zaczeli grac dopiero po przerwie. Dobry mecz Songa. Slaby Xaviego i Adriano. No i nie mozna zapominac- fenomenalny, znowu kluczowy Valdes.
0
druga polowa wspaniala, ale myslę ze to konsekwencja strasznego biegania pilkarzy Rayo w pierwszej polowie. Brakuje im sily.
0
Valdes- Montoya, Pique, Bartra, Adriano- Song, Xavi, Sergi- Neymar, Messi, Pedro
0
Jak dla mnie Keita byl duzo lepszym pilkarzem dla Barcelony niz on, wielkim blędem bylo puszczenie go.
0
Myslę, ze gdybysmy mieli tą wspaniałą obronę za dawnych lat, czyli Alves-Pique, Puyol-Abidal, o wygraną w LM bylbym spokojny bo silę w ataku mamy rażącą.
0
Najlepszy- Messi, najslabszy- Cesc
0
Tragedia co gra dzisiaj Fabregas z Alexisem
0
Lol jak gramy taką pilke u siebie z Ajaxem, to naprawde boje sie pomyslec co bedzie jak przyjedziemy na SB
0
Chyba nie tu wstawiles komentarz :-)
0
Ja dalej nie moge pojąc kto wpadl na taki idiotyczny pomysl o budowaniu nowego stadionu.. jaki jest tego powod moglby mi ktos wyjasnic? Camp Nou nie dosc ze jest piękne, to jeszcze tyle wspomnien z nim związanych..
0
Jak dla mnie to Barcelonie brakuje trzech pilkarzy- jednego swietnego prawoskrzydlowego i dowch srodkowych obroncow. Jak dla mnie w ataku tylko Messi i Neymar gwarantują wysoki poziom. Pedro, Alexis, czy Tello sprawdzają sie tylko i wylącznie w meczach z ogórkami. Mozecie sie ze mną nie zgodzic, ale uwazam, ze cala trojka jest za slaba na Barcelonę.
0
Żadna strata.
0
VV- Alves, Pique, Masche, Adriano- Busquets, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis
0
W pomocy musi zagrac Cesc z Iniestą! To podstawa do sukcesu. Fabregas to obecnienrazem z Messim najlepszy pilkarz w Barcelonie.
0
Neuer- Lahm- Silva, Ramos, Alaba- Schweinsteiger, Iniesta, Gundogan???- Ronaldo, Messi, Ribery
0
Jak dla mnie ten zawodnik jest po prostu slaby. Nie widzę zadnych zmian w jego grze, no moze z wyjątkiem większej liczby goli ale to i tak bardzo latwych do strzelenia. Wolny z pilką, brak dryblingu, nie robi rożnicy..
0
Na tę chwilę razem z Messim najlepszy piłkarz w Barcelonie.