0

Neymar kosztowalby Real 150 mln razem z oplaceniem odszkodowania dla Barcy, ktora Neya sobie juz dawno zaklepala.

0

Ale lepszy od Alexisa czy Pedro.

0

Camp Nou to po hiszpansku poprostu nowy stadion..

0

Cuenca ma zostac! Tello moze sobie odejsc.

0

Mangala!

0

O matko co ten Xavi robi w tej jedenastce? Z calym szacunkiem, bo uwielbiam tego zawodnika, ale na jego miejsce winien wskoczyc Bastian.

0

Najlepiej Pique i Pedro jak narazie

0

Wypozyczyc ale nie sprzedawac! Uwielbiam tego zawodnika i mysle, ze gdyby nie kontuzja dzis bylby 5 stopni wyzej ;)

0

miki wrocil :)

0

na Getafe: Pinto, Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano- Song, Sergi, Cesc- Neymar, Alexis, Pedro

0

Miki, jezeli Barcelonie kibicujesz od roku to wiadomo ze o Cuence nie mozesz wiedziec nic. Wiedz jednak, ze gdy gral, pokazywal potencjal lepszy nie tylko od Tello, ale takze od Pedro i Alexisa. Issac naprawdę bardzo mi zaimponowal. To ogromny talent i jeśli kontuzje będą go omijać śmiało może się stać podstawowym piłkarzem Blaugrany.

0

Sprzedac za 30 mln i kupujemy obrońce.

0

Cesc to gra wogole?

0

Zdecydowanie skład sportu, choć bardziej pradopodobny wydaje się ten MD.

0

Pinto-Adriano, Pique, Bartra, Alba- Sergio, Cesc, Iniesta- Tello, Alexis, Pedro.
Ale znając zycie Cesc znowu wystąpi jako falszywa 9.

0

Pewnie myje okna na stacji :-)

0

Juz dawno powinniscie go zbanowac za te marne prowokacje..

0

Powiem tak: bez Messiego nie mamy szans. Z Messim w formie szanse są wyrównane.

0

Ja oczywiście wierzę w wygraną Barcy, podzieliłem się jedynie moimi odczuciami odnośnie tego dwumeczu.

0

Myślę, że City się po nas przejedzie.

0

powiem tak: świetny mecz w obronie i pressingu, ale Cesc na fałszywej 9 wszystko psuje. Ja poprostu nie moge tego pojąć czemu go tam wystawiają.

0

Pinto- Adriano, Bartra, Pique, Alba- Sergio, Xavi, Cesc- Pedro, Neymar, Alexis. Jeśli zagramy takim składem, to o wynik jestem spokojny.

0

Najlepsi dziś to Neymar, Alexis, Xavi, Pique.

0

Jestem rozdarty? Kto lepszy narazie? Alexis czy Neymar?

0

Pinto- Adriano, Bartra, Pique, Alba- Sergio, Xavi, Iniesta- Tello, Neymar, Alexis

0

Kim jest CF?

0

Pedro + 25 mln i brać Mangalę.

0

Trzeba porzucic wszelkie sentymenty i sprzedać takich piłkarzy jak Pedro, Mascherano, Pique i wtedy pieniądze na transfery się znajdą.

0

Rowniez Puyol strzelił głową po rożnym bodajże dwa lata temu w PK przeciwko Realowi, gdzie bodajże wygraliśmy 2-1

0

Messi ma dosyć łatwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?