-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar kosztowalby Real 150 mln razem z oplaceniem odszkodowania dla Barcy, ktora Neya sobie juz dawno zaklepala.
0
Ale lepszy od Alexisa czy Pedro.
0
Camp Nou to po hiszpansku poprostu nowy stadion..
0
Cuenca ma zostac! Tello moze sobie odejsc.
0
Mangala!
0
O matko co ten Xavi robi w tej jedenastce? Z calym szacunkiem, bo uwielbiam tego zawodnika, ale na jego miejsce winien wskoczyc Bastian.
0
Najlepiej Pique i Pedro jak narazie
0
Wypozyczyc ale nie sprzedawac! Uwielbiam tego zawodnika i mysle, ze gdyby nie kontuzja dzis bylby 5 stopni wyzej ;)
0
miki wrocil :)
0
na Getafe: Pinto, Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano- Song, Sergi, Cesc- Neymar, Alexis, Pedro
0
Miki, jezeli Barcelonie kibicujesz od roku to wiadomo ze o Cuence nie mozesz wiedziec nic. Wiedz jednak, ze gdy gral, pokazywal potencjal lepszy nie tylko od Tello, ale takze od Pedro i Alexisa. Issac naprawdę bardzo mi zaimponowal. To ogromny talent i jeśli kontuzje będą go omijać śmiało może się stać podstawowym piłkarzem Blaugrany.
0
Sprzedac za 30 mln i kupujemy obrońce.
0
Cesc to gra wogole?
0
Zdecydowanie skład sportu, choć bardziej pradopodobny wydaje się ten MD.
0
Pinto-Adriano, Pique, Bartra, Alba- Sergio, Cesc, Iniesta- Tello, Alexis, Pedro.
Ale znając zycie Cesc znowu wystąpi jako falszywa 9.
0
Pewnie myje okna na stacji :-)
0
Juz dawno powinniscie go zbanowac za te marne prowokacje..
0
Powiem tak: bez Messiego nie mamy szans. Z Messim w formie szanse są wyrównane.
0
Ja oczywiście wierzę w wygraną Barcy, podzieliłem się jedynie moimi odczuciami odnośnie tego dwumeczu.
0
Myślę, że City się po nas przejedzie.
0
powiem tak: świetny mecz w obronie i pressingu, ale Cesc na fałszywej 9 wszystko psuje. Ja poprostu nie moge tego pojąć czemu go tam wystawiają.
0
Pinto- Adriano, Bartra, Pique, Alba- Sergio, Xavi, Cesc- Pedro, Neymar, Alexis. Jeśli zagramy takim składem, to o wynik jestem spokojny.
0
Najlepsi dziś to Neymar, Alexis, Xavi, Pique.
0
Jestem rozdarty? Kto lepszy narazie? Alexis czy Neymar?
0
Pinto- Adriano, Bartra, Pique, Alba- Sergio, Xavi, Iniesta- Tello, Neymar, Alexis
0
Kim jest CF?
0
Pedro + 25 mln i brać Mangalę.
0
Trzeba porzucic wszelkie sentymenty i sprzedać takich piłkarzy jak Pedro, Mascherano, Pique i wtedy pieniądze na transfery się znajdą.
0
Rowniez Puyol strzelił głową po rożnym bodajże dwa lata temu w PK przeciwko Realowi, gdzie bodajże wygraliśmy 2-1
0
Messi ma dosyć łatwo.