0

Mogłby chociaż w takim meczu dać szansę Cuence. Zawsze uważałem, że ten zawodnik może zrobić wielką karierę, jeśli oczywiśie kontuzje będą go omijały. Jak dla mnie umiejętności dużo wyższe od Tello.

0

Neuer-Lahm, Silva, Dante, Alaba- Schweinsteiger, Ribery, Reus- Ronaldo, Ibra, Messi

0

Bysmy wygrywali potrzebne są do spełnienia 3 punkty: powrót Messiego, przesunięcie na stełe Cesca na środek pomocy, Bartra za Mascherano.

0

Są lepsi obrońcy, ale napewno już każdy będzie lepszy od Pique i Mascherano.

0

Kupic dwoch obroncow- jednego prawego drugiego srodkowego ktory gralby razem z Bartrą. Pique i Masche out. Xavi ława na jego miejscie Cesc. Atak Ney- Meswi, Alexis. Wtedy mozemy wwlczyc, ale na chwilę obecną Bayern zmiótł by nas z powierzchni ziemi. Oni bez Riberiego wygrali na luzie z Borussia 3-0, a my przegrywamy z takimi zespolami jak Ajax czy Athletic.. cos tu jest nie tak.

0

Nawet gdyby zajęli 1 miejsce to nie ma takiej opcji wg. regulaminu.

0

Myślę, ze Bayern by nas rozniosl w pył. Tutaj potrzeba przebudowy skladu i odwaznych decyzji trenera. Przede wszystkim zakupic dwoch obroncow- jednego srodkowego i prawego. Moje typy to Mangala/Luiz, i ktos taki jak Piszczek- nie do ogrania. W pomocy trzeba zacząc grac częsciej triem Sergio, Cesc, Iniesta. Xavi od dluzszego czasu kompletnie bezuzyteczny. Jeżeli Alexis potwierdzi swoje niebaganne umiejętnosci w meczach z silniejszymi rywalami, myslę, ze powinien zostac w podstawowym skladzie. Choc moim marzeniem oczywiście bylby Reus, zdaję sobie sprawę z kosztow dokonywania tylu yransferów więc wiem ze to niemozliwe. Obok Alexisa Messi i Neymar ktory powinien grac coraz lepiej. Jezeli te warunki zostaną spelnione, to sądzę ze Barca bylaby w stanie walczyc z Bayernem, jednak w chwili obecnej nie dorastamy do pięt drózynie Pepa.

0

Hah Miki jak gasil kilszke :-)

0

Ja tam wole derby san marino albo dzis grala jozefovia jozefow z burzą pilawa, to byl swietny mecz.

0

Aha Alexisa nie ma więc powiedzmy ze Adama.

0

Pinto- Patric, Bartra, Puyol, Montoya- Song, Roberto, Cesc- Pedro, Neymar, Alexis

0

Pinto-Montoya, Bartra, Pique, Adriano- Sergio, Cesc, Iniesta- Tello, Neymar, Alexis

0

Jak narazie najgorszy mecz Barcy w tym sezonie.

0

Mówiąc obiektywnie myślę, że w tym roku naprawdę na ZP zasłużył Ronaldo. Z bólem serca, ale szczerze. To był chyba najlepszy rok w jego karierze.

0

Najlepsi: Messi, Neymar, Mascherano. Świetne wejście Cesca. Na minus jak dla mnie Pique.

0

VV-Alves, Pique, Bartra, Adriano- Sergio, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis

0

a real znow gra tak zatrważająco slabo slabo, a mimo to i tak nie przegra jak zwykle..

0

VV-Alves, Bartra, Pique, Montoya- Sergio, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis

0

Tylko i wyłącznie w przypadku sprzdaży Pedro. Messi, Neymar, Alexis, Pedro, Tello, Cuenca no i Lewandowski.. za dużo ich

0

To akurat oczywiste

0

Na Celtę: VV-Alves, Barta, Pique, Montoya- Song, Cesc, Iniesta- Tello, Messi, Alexis

0

Niech zagra o, Benzema, jeszcze dobrze by bylo zeby zagral Carvajal i Illara, a o zwycięstwo będę spokojny

0

W zeszłym roku Milan również był słaby, również był krytykowany również m,y byliśmy wielkimi faworytami a mimo to przegraliśmy 2:0, więc nie mówcie ze nie widać postępu.

0

Moze wam przypomne Barcę za czasow Pepa, ktora potykając sięc z Chelsea grajacą tak samo jak teraz wszyscy przeciwko Barcelonie, dala się kompletnie stlamsic Anglikom. Rezultat tak jak dzisiaj 1-1 - ale ilez my wtedy mielismy szczescia?- wiec przestancie chrzanic glupoty ze tesknicie za Barceloną Guardioli, bo ta hra tak samo, roznica w tym, ze inne kluby nauczyly się grac przeciwko nam i tyle.

0

Powiem tak: w ataku świetnie, w obronie beznadziejnie

0

czy tylko ja mam zawal serca gdy przy pilce są Pique czy Mascherano?

0

Bartra- czemu go nie ma?

0

czemu bez Bartry i Cesca?!

0

VV- Alves, Pique, Bartra, Adriano- Busi, Cesc, Iniesta- Alexis, Messi, Neymar

0

Według mnie jest to zawodnik jednego klubu. Nie ma techniki, praktycznie nic go nie wyróżnia. Ma jednak ten zmysł, znajduje się zawsze tam gdzie powinien. Wedlug mnie w zadnym innym klubie niz Bayern by się nie sprawdzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?