-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogłby chociaż w takim meczu dać szansę Cuence. Zawsze uważałem, że ten zawodnik może zrobić wielką karierę, jeśli oczywiśie kontuzje będą go omijały. Jak dla mnie umiejętności dużo wyższe od Tello.
0
Neuer-Lahm, Silva, Dante, Alaba- Schweinsteiger, Ribery, Reus- Ronaldo, Ibra, Messi
0
Bysmy wygrywali potrzebne są do spełnienia 3 punkty: powrót Messiego, przesunięcie na stełe Cesca na środek pomocy, Bartra za Mascherano.
0
Są lepsi obrońcy, ale napewno już każdy będzie lepszy od Pique i Mascherano.
0
Kupic dwoch obroncow- jednego prawego drugiego srodkowego ktory gralby razem z Bartrą. Pique i Masche out. Xavi ława na jego miejscie Cesc. Atak Ney- Meswi, Alexis. Wtedy mozemy wwlczyc, ale na chwilę obecną Bayern zmiótł by nas z powierzchni ziemi. Oni bez Riberiego wygrali na luzie z Borussia 3-0, a my przegrywamy z takimi zespolami jak Ajax czy Athletic.. cos tu jest nie tak.
0
Nawet gdyby zajęli 1 miejsce to nie ma takiej opcji wg. regulaminu.
0
Myślę, ze Bayern by nas rozniosl w pył. Tutaj potrzeba przebudowy skladu i odwaznych decyzji trenera. Przede wszystkim zakupic dwoch obroncow- jednego srodkowego i prawego. Moje typy to Mangala/Luiz, i ktos taki jak Piszczek- nie do ogrania. W pomocy trzeba zacząc grac częsciej triem Sergio, Cesc, Iniesta. Xavi od dluzszego czasu kompletnie bezuzyteczny. Jeżeli Alexis potwierdzi swoje niebaganne umiejętnosci w meczach z silniejszymi rywalami, myslę, ze powinien zostac w podstawowym skladzie. Choc moim marzeniem oczywiście bylby Reus, zdaję sobie sprawę z kosztow dokonywania tylu yransferów więc wiem ze to niemozliwe. Obok Alexisa Messi i Neymar ktory powinien grac coraz lepiej. Jezeli te warunki zostaną spelnione, to sądzę ze Barca bylaby w stanie walczyc z Bayernem, jednak w chwili obecnej nie dorastamy do pięt drózynie Pepa.
0
Hah Miki jak gasil kilszke :-)
0
Ja tam wole derby san marino albo dzis grala jozefovia jozefow z burzą pilawa, to byl swietny mecz.
0
Aha Alexisa nie ma więc powiedzmy ze Adama.
0
Pinto- Patric, Bartra, Puyol, Montoya- Song, Roberto, Cesc- Pedro, Neymar, Alexis
0
Pinto-Montoya, Bartra, Pique, Adriano- Sergio, Cesc, Iniesta- Tello, Neymar, Alexis
0
Jak narazie najgorszy mecz Barcy w tym sezonie.
0
Mówiąc obiektywnie myślę, że w tym roku naprawdę na ZP zasłużył Ronaldo. Z bólem serca, ale szczerze. To był chyba najlepszy rok w jego karierze.
0
Najlepsi: Messi, Neymar, Mascherano. Świetne wejście Cesca. Na minus jak dla mnie Pique.
0
VV-Alves, Pique, Bartra, Adriano- Sergio, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis
0
a real znow gra tak zatrważająco slabo slabo, a mimo to i tak nie przegra jak zwykle..
0
VV-Alves, Bartra, Pique, Montoya- Sergio, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis
0
Tylko i wyłącznie w przypadku sprzdaży Pedro. Messi, Neymar, Alexis, Pedro, Tello, Cuenca no i Lewandowski.. za dużo ich
0
To akurat oczywiste
0
Na Celtę: VV-Alves, Barta, Pique, Montoya- Song, Cesc, Iniesta- Tello, Messi, Alexis
0
Niech zagra o, Benzema, jeszcze dobrze by bylo zeby zagral Carvajal i Illara, a o zwycięstwo będę spokojny
0
W zeszłym roku Milan również był słaby, również był krytykowany również m,y byliśmy wielkimi faworytami a mimo to przegraliśmy 2:0, więc nie mówcie ze nie widać postępu.
0
Moze wam przypomne Barcę za czasow Pepa, ktora potykając sięc z Chelsea grajacą tak samo jak teraz wszyscy przeciwko Barcelonie, dala się kompletnie stlamsic Anglikom. Rezultat tak jak dzisiaj 1-1 - ale ilez my wtedy mielismy szczescia?- wiec przestancie chrzanic glupoty ze tesknicie za Barceloną Guardioli, bo ta hra tak samo, roznica w tym, ze inne kluby nauczyly się grac przeciwko nam i tyle.
0
Powiem tak: w ataku świetnie, w obronie beznadziejnie
0
czy tylko ja mam zawal serca gdy przy pilce są Pique czy Mascherano?
0
Bartra- czemu go nie ma?
0
czemu bez Bartry i Cesca?!
0
VV- Alves, Pique, Bartra, Adriano- Busi, Cesc, Iniesta- Alexis, Messi, Neymar
0
Według mnie jest to zawodnik jednego klubu. Nie ma techniki, praktycznie nic go nie wyróżnia. Ma jednak ten zmysł, znajduje się zawsze tam gdzie powinien. Wedlug mnie w zadnym innym klubie niz Bayern by się nie sprawdzil