-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A kto im wierzy? Mowie tylko co piszą.
0
MD informuje, ze Cuadrado doszedl do porozumienia z Barcą i bedzie drugim, po Ter Stegenie, wzmocnieniem w przyszlym sezonie.
1
Wara od niego
0
Moznaby go kupic, jesliby zmienic taktyke na dwoch DM. Wtedy tym bardziej ofensywnym bylby Sergio, a Javi bylby bardziej od czarnej roboty.
1
A ja mialem nadzieje na wygrana dla Tito..
0
Nie nie i jeszcze raz nie. I Iniesta i Cesc to pilkarze o niebo lepsi.
0
Ja powiem tak, ze Barcelona grala o niebo lepiej z Realem. Mieli wiecej sytuacji i ciągle goscili w polu karnym Los Blancos. Bayern gra przewidywalnie, slabo.
0
Kupic Danilo, Luiza Pogbe Ter Stegena Caballero. Odchodzą Valdes i Pinto. Sprzedac Puyola Alvesa Tello
0
Ponoc od pierwszej minuty maja zagrac Diego, Garcia, Mario. Na lawe powedrują Turan, Villa, Tiago. Dziwny sklad nie powiem.
0
Gdzie jest Cuenca w tych wszystkich statystykach sie pytam?
1
Nigdzie nie ma Cuenci. To dziwne, bo pamietam ze jeszcze jako pilkarz Barcy B wymiatal w druzynie Pepa.
0
Moyesa brac poki wolny! :)
0
Pierwszy raz od pol roku zgadzam sie w pelni ze skladem Taty.
0
Przychodzą: Ter Stegen, Fabianski, Danilo, Silva, Pogba, Reus. Odchodzą: Alves, Valdes, Pinto, Cuenca, Afellay, Bojan, Alexis/Pedro, Puyol.
0
Teraz jest wart spokojnie 40
6
Tylko Klopp lub Simeone!
0
i tak juz po wszystkim.
2
Sprzedac póki jest cos jeszcze wart.
0
Podniosą sie jeszcze! Visca el Barca
0
Oficjalnie: Pinto, Alves, Masche, Bartra, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Neymar, Cesc, Messi
1
Mother of God
1
Dlatego najlepszy bylby Klopp, mistrz pracy z młodzieżą.
0
Reus to lewo-skrzydlowy, podobnie jak Neymar. Powtórze raz jeszcze: potrzebna nam sila fizyczna! W związku z tym ja sprowadzilbym silnego wysokiego obrońce i Pogbe.
0
Moze niech kibice sie postaraja? Niech wezm przyklad z kibicow Atletico. Mam wrazenie ze na CN przychodzą jak na piknik, zero dopingu.
0
Potrzebna jest zmiana systemu gry. Oczywiscie w pierwszym sezonie tej zmiany skonczyloby sie prawdopodobnie 3 miejscem w lidze. Na la lige ten system wystarcza, na lm juz nie. Druzyny nauczyly sie grac przeciwko tej Barcelonie. Barcelonie slabej fizycznie, grajacej duzo wolniej niz kiedys. Gdybym ja decydowal o skladzie obowiazkowo kupilbym silnego srodkowego obronce typu Kompany czy Mangala. Powoli wprowadzalbym Montoye do 1 skladu bo nie moge juz patrzec na gre Alvesa. Pique i Albe zostawic, rozgrywaja bowiem swietny sezon. W pomocy dokonalbym rewolucji, a wiec gry dwoma defensywnymi pomocnikami- Busquetsem i - moim marzeniem bylby kolejny silny twardy Pogba. Na ofensywnym zostawilbym Inieste. Zostaje atak. Tam zostawilbym Messiego i Neymara, a na szpice wstawil roslego silnego napastnika, umiejacego grac tylem do bramki. Cos w stylu Ibry czy Lewego. Najlepiej byloby dawac coraz wiecej szans na tej pozycji Dongou, ktory zdecydowanie ma ogromny talent. Reasumujac: jesli nie zmienimy systemu, na lm nie ?amy juz co liczyc (przynajmniej na razie). Jesliby zmienic system, mysle ze przyniosloby to efekty juz po sezonie gry.
3
Ja bym zagral bez Cesca, za to z Alexisem na szpicy.
0
zaryzykuje stwierdzenie, ze jest to najgorszy mecz Barcy w tym sezonie na CN.
0
Chyba cos mi umknelo, bo chyba go juz powinni ze sto razy wyrzucic z Hiszpanii :)
0
Mozna by sie postarac o przelozenie sankcji transferowych na okienka zimowe tego roku i letnie nastepnego. Jako ze juz teraz mamy zakontraktowanych pilkarzy, zwyklym chamstwem ze strony FIFY byloby pozostanie przy pierwotnej decyzji.
0
nie karmcie trolla