0

Niemcy

5

Ale mecz panowie, ale mecz!

0

Czemu nie zajma sie Benatia? Nawet za te 50 mln mysle ze warto. Sadze, ze to najlepszy obronca na rynku z tych do wyjecia.

1

On jest wart max 20

7

Czyli zaplacimy 4 mln zeby Xavi od nas odszedl. I pomyslec mozna, ze na sprzedazy pilkarzy powinnismy zarabiac..

0

Oczywiscie ze nie, opinia ta jest zbudowana na wielu meczach Atletico ktore ogladalem. Wedlug mnie jest to zawodnik tylko na jeden zespol- i jest nim Rojiblancos, nie Barcelona. Powtorze jeszcze raz: Koke nie ma niczego, czego nie maja obecni pomocnicy Barcy.

0

Powiem tak: Koke i Costa to niesamowicie przereklamowani pilkarze. Jesli kupimy tego pierwszego w miejsce Xaviego to bedzie tragedia. Nie ma niczego, czego nie maja obecni pomocnicy Barcy.

0

Juz dawno zerwal z jego corka.

0

Reus i Benatia i bede wniebowziety

1

Argentyna max 1/8

2

a dziennikarze tez siedza w zarzadzie?

3

Ludzie! Rozumiem wszystko! Ale zeby pisac "idiotom" zamiast idiotą, to trzeba byc idiotą.

0

jest.

2

nie. Arsenal wzialby 50 % z kazdego kolejnego centa. Przykladowo gdyby Chelsea dala 34 mln. my dostalibysmy 33,5 mln. a Arsenal 0,5 mln.

0

Pinto spokojny? :)

0

czyli tu chodzi o to, ze kazdy kolejny cent po kwocie 33 mln dzielony jest na pol do Arsenalu i Barcy. Gdyby np. Chelsea dala 51 mln to do Barcy poszloby 42 mln a do Arsenalu tylko 8 mln. Dobrze rozumiem?

1

Cesc ma lepsze prostopadle podania a Xavi techncznie mysle ze jest lepszy.

1

szkoda, ze u was nikt nie powie, ze w lidze Barca wygrala z wami dwukrotnie.

0

Powinno wszystko pojsc dobrze. Usuniecie wyrostka robackowego to nie jest trudny zabieg.

3

sila fizyczna, doskonale stale fragmenty gry- aspekty, ktorych brakuje Barcelonie. Wedlug mnie to dobry ruch.

2

Ale Yaya juz w Barcie wymiatal.

2

To dobry ruch. W koncu postawilismy na troche sily fizycznej, ktorej brakuje nam jak cholera.

1

A ja sie pytam- skad kto moze wiedziec o temacie rozmowy Tito z Leo? Albo Pinto albo Costa musieliby byc kretami, chyba ze zalozyli podsluch w domu Vilanovy.

0

Wyjdzie na to ze Cesc bedzie tanszy niz Illara

2

12 mln to dobra cena.

2

Tylko Pogba. Jest to typowy środkowy pomocnik, potrafiący znakomicie grac zarowno w obronie jak i w ataku. Jest wysoki, silny, swietnie wyszkolony technicznie. Do tego mlody. Tercet Sergio-Pogba-Iniesta bylby polączeniem swietnej gry w destrukcji oraz kreatywnej gry w ataku. Zadne Koki i Herrery- sa to pilkarze duzo slabsi od Cesca, a skoro sprzedajemy Fabsa to na jego miejsce przydalby sie ktos, kto umie wiecej od Katalonczyka.

0

Cesc jest warty wg. mnie 35 mln. ale jesli takie pilkarzyny jak Illara kosztuja 38, czy Luiz 50 mln to mysle, ze Cesca mozna spokojnie sprzedawac za 60.

0

za 100 nawet bym sie nie zastanawial, choc lubie tego pilkarza.

0

1/20 raczej

1

Wydaje mi sie, , ze w umowie maja zapisane, ze zaczną byc pilkarzami danego klubu dopiero 1 lipca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?