-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemcy
5
Ale mecz panowie, ale mecz!
0
Czemu nie zajma sie Benatia? Nawet za te 50 mln mysle ze warto. Sadze, ze to najlepszy obronca na rynku z tych do wyjecia.
1
On jest wart max 20
7
Czyli zaplacimy 4 mln zeby Xavi od nas odszedl. I pomyslec mozna, ze na sprzedazy pilkarzy powinnismy zarabiac..
0
Oczywiscie ze nie, opinia ta jest zbudowana na wielu meczach Atletico ktore ogladalem. Wedlug mnie jest to zawodnik tylko na jeden zespol- i jest nim Rojiblancos, nie Barcelona. Powtorze jeszcze raz: Koke nie ma niczego, czego nie maja obecni pomocnicy Barcy.
0
Powiem tak: Koke i Costa to niesamowicie przereklamowani pilkarze. Jesli kupimy tego pierwszego w miejsce Xaviego to bedzie tragedia. Nie ma niczego, czego nie maja obecni pomocnicy Barcy.
0
Juz dawno zerwal z jego corka.
0
Reus i Benatia i bede wniebowziety
1
Argentyna max 1/8
2
a dziennikarze tez siedza w zarzadzie?
3
Ludzie! Rozumiem wszystko! Ale zeby pisac "idiotom" zamiast idiotą, to trzeba byc idiotą.
0
jest.
2
nie. Arsenal wzialby 50 % z kazdego kolejnego centa. Przykladowo gdyby Chelsea dala 34 mln. my dostalibysmy 33,5 mln. a Arsenal 0,5 mln.
0
Pinto spokojny? :)
0
czyli tu chodzi o to, ze kazdy kolejny cent po kwocie 33 mln dzielony jest na pol do Arsenalu i Barcy. Gdyby np. Chelsea dala 51 mln to do Barcy poszloby 42 mln a do Arsenalu tylko 8 mln. Dobrze rozumiem?
1
Cesc ma lepsze prostopadle podania a Xavi techncznie mysle ze jest lepszy.
1
szkoda, ze u was nikt nie powie, ze w lidze Barca wygrala z wami dwukrotnie.
0
Powinno wszystko pojsc dobrze. Usuniecie wyrostka robackowego to nie jest trudny zabieg.
3
sila fizyczna, doskonale stale fragmenty gry- aspekty, ktorych brakuje Barcelonie. Wedlug mnie to dobry ruch.
2
Ale Yaya juz w Barcie wymiatal.
2
To dobry ruch. W koncu postawilismy na troche sily fizycznej, ktorej brakuje nam jak cholera.
1
A ja sie pytam- skad kto moze wiedziec o temacie rozmowy Tito z Leo? Albo Pinto albo Costa musieliby byc kretami, chyba ze zalozyli podsluch w domu Vilanovy.
0
Wyjdzie na to ze Cesc bedzie tanszy niz Illara
2
12 mln to dobra cena.
2
Tylko Pogba. Jest to typowy środkowy pomocnik, potrafiący znakomicie grac zarowno w obronie jak i w ataku. Jest wysoki, silny, swietnie wyszkolony technicznie. Do tego mlody. Tercet Sergio-Pogba-Iniesta bylby polączeniem swietnej gry w destrukcji oraz kreatywnej gry w ataku. Zadne Koki i Herrery- sa to pilkarze duzo slabsi od Cesca, a skoro sprzedajemy Fabsa to na jego miejsce przydalby sie ktos, kto umie wiecej od Katalonczyka.
0
Cesc jest warty wg. mnie 35 mln. ale jesli takie pilkarzyny jak Illara kosztuja 38, czy Luiz 50 mln to mysle, ze Cesca mozna spokojnie sprzedawac za 60.
0
za 100 nawet bym sie nie zastanawial, choc lubie tego pilkarza.
0
1/20 raczej
1
Wydaje mi sie, , ze w umowie maja zapisane, ze zaczną byc pilkarzami danego klubu dopiero 1 lipca.