-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlasnie takich jak ty nazywa sie cebulakami. Trzeba miec do swiata pewien dystans. Nie mowie ze wygląda jak zul, tylko ze tak wyszedl. Nie trzeba robic o wszystko spin :)
3
LE wyszedł jak żul na tym zdjeciu :)
0
To niesamowite, jak piłkarz potafi się poprawic w ciągu jednego sezonu. Di Maria jeszcze w zeszlym sezonie byl zwyklym szarym skrzydłowym, ktory nie wyroznial się niczym specjalnym. Ostatnio stał się zawdonikiem niesamowitym, niezastąpionym. Ma fenomenalne podanie, strzał, sdrybling, siłę fizyczną, poprostu wszystko. Szkoda, ze nie zobaczymy w Barcelonie duetu Iniesta-Di Maria w srodku pomocy. Myslę, ze bylby to zabójczy duet.
3
Bravo-6.5 nie miał wiele pracy, raczej bez zarzutów.
Alves-6,0 aktywny, ale przewidywalny
Pique-7,0 przyzwoity występ, choć dwa razy się pogubił
Mathieau-7,0 Poziom kolegi ze śródka obrony
Alba-7,5 kolejny dobry mecz Jordiego, był aktywny i stwarzał zagrożenie, W obronie bezbłędny.
Busquets-8,0 Świetny mecz Sergio, Rozdzielał piłki jak światowy playmaker, świetny w defensywie.
Rakitic- 6,0 W ofensywie b.słabo, znacznie lepiej w destrukcji.
Rafinha-6,0 Słaby mecz z kilkoma lepszymi zrywami
Munir-5,5 Nieudany mecz, nie wnosił w grę nic ciekawego
Pedro-6,0 Aktywny, ale bezproduktywny
Messi-8,0-ZM* Dobry mecz Leo, no i decydująca akcja.
Neymar-7,5 Dał b.dobrą zmianę, wprowadzając duzo ozywienia w ofensywie.
Xavi-7,0 Równiez niezła zmiana, dał więcej opcji w rozegraniu.
Sandro-7,5 Okazał się decydujący, a poza tym wykazał się paroma fajnymi akcjami
34
„Cantera Realu dorównuje tej z Barcelony”. hahahahahahha
0
Panowie jaracie sie jakbysmy wygrali 3-0 z Realem. Przypominam, ze rok temu na inauguracje wygralismy bodaj 7-0 z Levante.
3
Rakitic, Iniesta, Di Maria-Neymar, Suarez, Messi. Niesamowity atak moglby byc.
0
W miejsce Deulo?
5
Piszczek kapitalne zawody, zarowno w ataku jak i w obronie. Gdyby nie wiek (29) nie zastanowialbym sie nad jego sprowadzeniem.
0
Oficjalnie: Mangala piłkarzem City. Koszt transferu 32 mln. funtów
0
Na wikipedii jest napisane, ze Ter Stegen ma 4 cm wiecej od Claudio Bravo. Tymczasem na filmiku zdecydowanie widac, ze Chilijczyk jest najwyzszy z trojki naszych bramkarzy. (3:00)
1
Co wy z tym Rojo? To lewy obronca.
1
Obrona Barcy lezy tak jak teraz :)
0
Nie wiecie moze, czy ktorys z tych kanalow jest w telewizji N?
0
Nie rozumiem czemu wiekszosc z was pragnie transferu Cuadrado. Jesli chcemy miec klasowego zmiennika na skrzydlo, to dlaczego nie zatrzymalismy Alexisa, ktory od Juana jest duzo lepszy?
0
Przy drugim golu sedzia glowny nie zawalil. Przy spalonych powinno sie obwiniac sedziow bocznych.
0
Cannavaro.
0
Czy to pewne? tzn. oficjalnie?
0
Jozefovia Jozefow-Burza Pilawa. polecam
0
To troche bez sensu ze redakcja daje na wiadomosc dnia informacje o astronommicznej ofercie Barcy za Suareza, a kilka godzin potem wstawia artykul o tym, ze Barca nie bedzie placic klauzuli...
0
Ja gdzies czytalem ze nie maja mozliwosci odwolania sie od decyzji.
0
A Suarez po nikim nie spaceruje.
0
1
0
Nie moze tego wyjasnic, bo przed kopnieciem spojrzal sie w dol, nie trafil jedna noga wiec zaatakowal druga.
0
Tylko nie rozumiem dlaczego przykladowo
0
Niby dlaczego mialby nie przepracowac okresu przygotowawczego? Kara obejmuje mecze, a nie treningi.
1
Nie chce go. Dobry trener umialby zrobic z tercetu Neymar-Messi-Alexis atak nie do zatrzymania, kosmiczny. Suarez jest niepotrzebny. Bedzie tak samo jak z Ibra- Messi nie zgodzi sie na skrzydlo, wiec Luis albo sam przejdzie na flanke, albo bedzie grzal lawe.
0
Nie wierz w to koles. Sergio jest nietykalny.
1
Chcialbym zobaczyc taki wyjsciowy sklad w przyszlym sezonie: Ter Stegen/Bravo-Alba, Pique, Benatia, Marquinhos- Sergio, Iniesta, Rakitic- Neymar, Messi, Alexis. Naprawde darujmy sobie Suareza, bo pomijając to, ze w kazdym momencie moze ugryzc przeciwnika i dostac zawieszenie na 10 meczy, to mysle, ze Messi ze srodka napadu jest nietykalny, a imponuje mi forma Alexisa- potrzebuje jedynie wiecej swobody.