0

No wlasnie nic se nie robi, dalej przegrywa.

9

co?? Katalonska gazeta zachowala sie zalosnie. Dawno nie widzilem el clasico prowadzonego tak profesjonalnie przez sędziego. Czerwony kolor to obrona, obrona i jeszcze raz obrona. I nie zmieni się to dopoki parę stoperow trworzyc beda Pique z Mascherano, a ten drugi nie wyląduje na stale na DM-ie.

3

Sprawa jest prosta. Para Bartra/Mathieu na srodku obrony, Montoya na prawej, Mascherano na DM i bedzie naprawdę gitara. Ale wątpie, zeby LE zdecydowal sie na takie ustawienie, a szkoda.

3

to bez sensu jak mozna odkryc nowy akord?

2

a real z Barca bedzie gral na Bernabeu.

0

Myslę, ze jak sędzia nie da sie nabrac na nury Ronaldo w polu karnym, powinnismy wygrac.

0

Moze się nie czujesz, ale niewątpliwie tak jest. Na tym konczę.

0

Tylko, ze pod nickami tych wszystkich trolli mogą się kryc poprostu kibice realu, ktorzy chca narobic syfu na naszej stronie. A co moze sie kryc pod nickiem odkreslonym na niebiesko?

0

Więc nie zrozumiales przeslania.. no trudno

0

Hah czy ty widzisz co piszesz? Jak przeciętny kowalski powie "poszłem" to chyba mozna poscic to mimo uszu. Ale jak "poszłem" powie prezydent to chyba znaczy ze cos jest nie tak. Mam nadzieje ze zrozumiales przeslanie.

1

Na naszej stronie nie bedzie to redaktor.

0

Obydwoje dobrze wiemy ze jego zamiarem nie był trolling. To bylo tylko glupie tlumaczenie w momencie gdy zrozumial jak wielką gafę palnął. Poza tym adminowi nie przystoi, nie rozumiesz tego? Nawiasem mowiąc nie pierwszy raz czytam na ich stronie komentarz admina wołający o pomstę do nieba..

0

ale "Penaldo" nie piszą admini naszej strony, tylko głupie trole, ktore sa wszedzie.

1

rm.pl to kompletne dno, a ten komentarz przelal czarę goryczy. Jak admin strony moze pisac takie rzeczy? Przynosi wstyd swojemu serwisowi. Messi dostawał to, co normalny człowiek dostaje od urodzenia, czyli hormon wzrostu. To nie mogło miec najmniejszego wplywu na jego formę, jedynie na jego wzrost. Czy kibice realu sa naprawde na tak niskim poziomie intelektualnym zeby to pojąc?

0

leci gdzies w tv Argentyna-Brazylia?

2

Verma jest lewonożny więc odpada.

1

Koszmary zeszlego sezonu czyli katastrofalna gra w obronie i bicie głową w mur w ataku. Od początku wiedzialem, ze ten mit wielkiego pressingu Barcelony zostanie obalony w meczu z lepszym rywalem. PSG wychodzilo z niego bez problemu. Myslę, ze koniecznie Javier nie moze grac w obronie, jest za niski. Mathieu tez b. sładby mecz. Ter Stegen słabo. Busquets również. Na plus Messi i trochę Neymar.

0

ten wysoki jest najmobliniejszy w drużynie :)

8

Lol Casillas nie zagral do tej pory w tylko jednym meczu. Co za idiotyzm

0

Jak dla mnie to gramy słabo. Sęk w tym, ze Granada jeszcze slabiej i dlatego prowadzimy.

5

Ciekawe, kiedy wyjdzie na jaw o ktorej robią kupe.

0

Tyle, ze nigdy nie widzialem dobrego meczu Sergiego, i nigdy nie slyszalem, zeby ktos okrzyknął go mianem nowego Xaviego. Co najwyżej Thiago.

0

Isco to nowy Iniesta. Ciekawe, czy daloby się go odkupic. Akurat świetnych rozgrywających mają aż nadto: Kroos, Modric, do tego muszą gdzies na sile wepchnąc Jamesa. Isco to przeciez antimadritista , co powidzial w wywiadzie jako zawodnik Malagi.

0

Jesli ten mecz jest nieoficjalny, to moze Suarez bedzie mogł grac?

3

Mogliby dac chociaz dac wzmiankę o zwycięstwie Polski na MŚ siatkarzy.

1

Jesli nie wiecie, to Xavi zawsze miał najwięcej przebiegniętych kilometrów w drużynie.

0

Dlaczego nie ma Iniesty?

2

Mathieu od początku sezonu pozytywnie mnie zaskakuje. Oby tak dalej Jeremy!

0

Kompletnie nie rozumiem zachwytów pod adresem Rakiticia. Jestem przekonany, ze gdyby w ten sam sposob w dotychczasowych meczach zagral Xavi, to kazdy wieszal by na nim jeszcze większe psy niz dotychczas. Jedyne, co Ivan daje więcej, to gra w defensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?