-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wy to naprawdę się nie znacie na żartach?
0
Od genialnego meczu z Apoelem Rafinha konsekwentnie nie otrzymuje szans. Mam juz szczerze dosyć LE I jego smiesznych decyzji kadrowych. Ten chlopak naprawde moze Sie okazac lekiem na nasza mizerna formacje srodkowa.
2
Bravo-Montoya, Mathieu, Pique, Alba- Masche, Rafinha, Iniesta-Neymar, Suarez, Messi
0
Schmeichel-Cafu, Puyol, Maldini, R.Carlos- Xavi, Zidane, Figo- Maradona, Pele, Messi
0
A potem bedzie wielki spust nad Ronaldo ile to on goli nastrzelal..
0
Masip-Montoyam Bartra, Le, Adriano-Samper, Roberto, Rafinha-Pedro, Munir, Sandro
1
https://vine.co/v/O6rwDABHZDv phahahahah to juz jest zalosne :-
3
Na dzien dzisiejszy ma racje- nie mamy czego szukac w meczach z potentatami dopóki Enrique nie zmądrzeje.
0
Masche, Iniesta, Rafinha bym powiedzial
0
phahahah powiem jedno: Huesca
2
Masip-Montoya, Bartra, Mathieau, Adriano- Samper, Roberto, Rafinha- Sandro, Munir, Pedro
1
Komentarz z rm.pl: "Masakra, sędzia znowu odwalił robote dla Barcelonki, oczywisty karny dla Valenci plus brak drugiej żółtej kartki dla rudego musiały ustawić mecz, żałosne mają te stroje takie homo nie wiadomo ;)"
phahahahhahahahahahha bez komentarza to zostawie :)
28
Bravo-Alves, Mathieu, Bartra, Alba-Masche, Xavi, Rafinha-Neymar, Suarez, Messi. Myslę, ze kazdy cule chcialby zobaczyc dzis taką jedenastkę.
0
Pedro nie moze odejsc. Bo kto nam zostanie na ławce w ataku? Munir?
1
Jesli chcesz wiedziec, to sztab medyczny zalecal operacje zaraz po przeprowadzeniu transferu, Tylko zubi mial to w dupie.
0
Zagra Adriano. Douglas ława a Montoya trybuny jak zwykle niestety.
0
Rafinha genialnie gra, czyżby nasza przyszłość?
0
Rafniha gra dzis naprawdę świetnie.
0
Bravo rozegral swietny mundial, zaliczyl rekord minut I ogolnie w Barvelonie spisuje Sie znakomicie. Iker to jest zart- fatalny mundial, gra jedynie w lm gdzie w finale omalo co nie przegrali przez niego.
0
Phahahah Casillas? I niech mi teraz kibic realu powie, ze zasluzyl.bardziej od Bravo. Iker mial sezon okropny, najgorszy od dawna.
0
Jestescie smieszni. Nagle wielki spust nad Barceloną.
0
Martino mial lepszy skład. Bo chyba mi nie powiesz, ze Rakitic jest lepszy od Cesca, albo pozbycie się najlepszego strzelca drużyny, ktory teraz błyszczy na angielskich boiskach, bylo dobrym posunięciem? Jedyne wzmocnienie to Suarez tak naprawdę.
0
A mi się podoba pomysl z Marciem na PO. Moze powrocilaby ta stabilizacja w obronie z czasow, gdy jeden z bocznych obroncow (Abidal) gral bardziej defensywnie i byl w tym naprawdę dobry. W polączeniu z fenomenalnym Masche na DM to mogloby wypalic.
1
Hmm.. niestety bez ogarniętego trenera to nic nie da, Gdybysmy mieli natomiast coucha z prawdziwego zdarzenia (Simeone, Klopp, Ancelotti), to mogloby wypalic. Wyobraźcie sb linię pomocy Masche-Reus-Iniesta
1
Bzdura. Bale w Tootenhamie gral na lewym skrzydle. w Realu gra na prawym. Di Maria tez zawsze byl lewoskrzydlowym, dopiero Carlo zmienil mu pozycje. A James nie bedzie gral na prawym skrzydle gdy wroci Bale.
1
Skład bym wystawil taki: Bravo-Montoya, Bartra, Mathieu, Alba-Mascherano, Rakitic, Rafinha-Neymar,Suarez Messi. Na ten moment trzeba pooksperymentowac ze skladem bo kiedy jak nie z Celtą na CN? Mascherano musi się przyzwyczajac do nowej-starej pozycji, bo nie wyogbrazam sobie juz w meczu z potentatami Busiego na DM-ie.
0
Mamy zakaz kupowania, sprzedawac mozemy.
0
A wyobrazcie sobie linie pomocy: Masche-Cesc-Iniesta. Każdy ogarnięty trener tak by to ustawił.Rakitic nie jest pilkarzem na Barcelone- pisalem to od samego początku. Potrafi swietnie podac- to prawda. Ale tylko pod warunkiem, ze ma bardzo duzo miejsca, a ibrona przeciwnika ma duze luki w obronie. Jestem pewny, ze z Fabregasem na jego nominalnej pozycji wszystko wyglądałoby inaczej, lepiej.
0
Gralismy dwa mecze z potentatami na wyjezdzie. Oba przegralismy. Dla porownania Real takich meczow zagral 2 i to u siebie. Jeden z nich przegral z Atleti.
7
A moglismy miec Reusa, i w takiej sytuacji kazdy ogarnięty trener postawilby na Masche, Reusa i Iniestę w pomocy. W połączeniu z naszym magicznym trio z przodu to bylby kosmos. Zobaczcie jaka real ma lawe. Bale ma kontuzje? Nie ma problemu, zagral Isco a zagrali tak samo dobrze jak nie lepiej. Nie ma Ramosa? Jest Varane, wcale nie gorszy.