1

Przytargowac do 20 mln.

6

35 mln? brac z pocalowaniem reki. Atak Neymar-Messi-Reus bylby wspanialy. Do tego srodkowy i prawy obronca i mamy sklad kompletny.

0

Caballero jest lepszy od Ter-Stegena- na ten moment.

0

Sa zajebiste, ale za bardzo przypominaja angielską flage.

0

Alves?

0

Wszystko mi sie podoba, ale wolalbym aby kolnierzyki i napis "Qatar Airways" byly w kolorze zlotym.

0

Powiedzialbym, ze potrzebowali ok. pol miliarda. Ronaldo, Bale, Benzema, Kaka, Di Maria, Modric, Xabi Alonso, Coentrao. Nie chce mi sie liczyc ale na pewno pol miliarda przekroczyli. Barca zeby zdobyc final w 2012 r. kupila jedynie Ville.

0

o nie chlopie. Real gral od nas lepiej, owszem, ale w LM. W lidze bylismy od nich ewidentnie lepsi, bo nie dosc, ze wygralismy z nimi oba mecze, to mamy wyzsze miejce. Real gral tak samo nieregularnie jak my. Idac twoim tokiem myslenia to nikt nie zasluzyl na drugie miejsce.

1

Mamy Albe - zawodnika o takiej klasie. Na drugą strone obrony przydlaby sie ktos taki jak Abidal, dla zrownowazenia.

0

Wiec niech go wypozyczą, ale nie sprzedaja.

1

Mogliby go wypozyczyc na jeden sezon.

1

Kompletnie nie rozumiem waszych komentarzy pod dresem Cuenci. Nie pamietacie jego gry dwa sezony temu? Gral fenomenalnie, mogl sie ciagle rozwijac, zjadal Tello na sniadanie. Gdyby nie kontuzje smiem twierdzic, ze dzis stanowilby o sile Barcy.

0

Ronaldo, Bale, Suarez, Neuer i bedzie git.

0

Martinez za slaby na Barce.

0

Cuadrado od drugiej czesci sezonu gra na prawej obronie.

0

Benatia.

0

Wszystko pieknie, fajnie, ale jedno mnie martwi. On ma 1,80 cm wzrostu. To strasznie malo, duzo mniej od Pinto.

2

„Tata nie pożegnał się z piłkarzami, to logiczne. Zostały jeszcze dwa mecze i możemy dokonać czegoś wielkiego, to druga szansa. Z Luisem pracowałem w rezerwach przez wiele meczów. To trener z dużym charakterem, kochany przez kibiców”. - Wiec chyba mamy sprawe jasna. Tata odejdzie a w jego miejce zobaczymy Enrique.

1

"Pokazywał się do gry, nie ślizgał się, zaliczył poprzeczkę, zdobył bramkę, nie ślizgał się, porządnie podawał, dużo pracował dla zespołu i nie ślizgał się." hmmm

5

Za Pogbe plus 15 mln i zgoda.

0

Tak, tak i jeszcze raz tak! Pogba to moje marzenie w Barcy, moznaby zmienic formacje na dwoch defensywnych z Sergio od czarnej roboty, i nieco bardziej wysunietym Francuzem. Sila i wysokosc- tego nam trzeba. Kompany rowniez swietny stoper.

0

Troche za pozno. Mamy juz ter Stegena, a ani jeden ani drugi nie zgodzi sie na lawe.

1

"Z drużyną, która teoretycznie przegrała już szansę na mistrzostwo kraju.." - nie rozumiem. Ciagle mamy calkiem realne szanse na mistrzostwo. Wystarczy ze Real nie zdobedzie kompletu punktow w trzech ostatnich spotkaniach i wszystko jest w naszych rekach.

5

szczegolnie Bojan

0

Gdybysmy wygrali z Getafe...

0

Real ma naprawde ciezkie mecze: ze swietna w tym sezonie Celta na wyjezdzie, Valladolid na wyjezdzie ktore nam urwalo puntky, z Valencia i Espanyolem u siebie. Jesli przegraja choc jeden z tych meczy to mistrzostwo najprawdopodobniej powedruje do nas.

0

Wiem mośku, pytam sie tylko czy sadzicie ze to jest bardzo prawdopodobne tak jak ja.

0

Teraz tak calkiem serio. Real ma jeszcze az 4 mecze do konca. My tylko 2. Jesliby Real przegral choc jeden z tych meczy, a my wygralibysmy ostatnie 2 to mamy mistrza. Taki scenariusz jest naprawde prawdobodobny, nie sadzicie?

0

Tak, ale Atleti musialoby wygrac na CN by siegnac po mistrza. A nie oszukujmy sie- mimo wszystko jest to cholernie trudne zadanie.

0

Jak donosi MD Hazard oferowal sie Barcelonie. Wyobrazcie sobie atak Neymar-Messi-Hazard. Ale miazga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?