-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tam czuje joke :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=992666404106909&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&theater
0
Po obejrzeniu powtorek ewidentnie widac, ze Ney odbl pilke klatką piersiową nie reka...
0
Ostra walka, ale mysle ze Eto'o da rade :)
0
A co zrobila Barcelona z Abidalem sie pytam?
0
Moze Ter Stegena faloby sie sciągnąc juz teraz..
0
Nie wiecie moze czy w internecie mozna obejrzec losowanie LM?
0
Tylko nie Chelsea... wolalbym juz Bayern szczerze mówiąc..
0
Nie wiecie moze, czy ktorys z dziesiejszych meczy bedzie transmitowany na tvp?
0
Nieoficjalnie: Zmarla matka Neymara :/ Jesli to prawda, trzymaj sie Ney.
0
akurat z ogorkami to Pedro zawsze gral dobrze. I to jeszcze na CN.. wiec nie przesadzajcie z hurraoptymizmem.
0
Piszczek w formie z poprzedniego sezonu to by było cos.
0
Messi dzis ZM bezdusykusyjnie. Bez strat praktycznie, same udane dryblingi. Szkoda tego slupka, swietna akcja :/
0
O ile pamietam identyczny jak ten, ktory wybiegl na Real.
0
a ty po co czytasz wypowiedz Thiago?
0
Chcialbym na nowy sezon: Kupic kogos z dwojki: Mangala/Luiz. Jesliby sprzedac Songa, to wowczas Masche moze powedrowac na DM. Moim marzeniem w pomocy jest Pogba, ale to raczej nierealne. Na koniec jakiego silnego srodkowego napastnika, dzokera typu Klose czy Eto'o.
0
Brakuje wygranej w MS i ME
0
Aż łezka sie w oku kreci.. Legenda, fantastyczny pilkarz.. szkoda, ze nie spelni swojego mazenia- grania w Barcie do 40-stki. Niestety, kontuzje go zniszczyly..
0
gramy fatalnie, boje sie, ze moga nam urwac punkty...
0
Choc trudno jest ocenic pilkarza po filmikach na yt, to widac, ze chlopak ma ogromny potencjal. Mysle, ze jeszcze Ter Stegen i stoper i bedzie gitara :)
0
Jak juz ktos z Juve to Pogba.
0
To niesamowite jak Arsenal po 15 minutach gry nawet nie powąchal pilki... prawie ze lider Premier League
0
No wcale nie cuda.. wystarczyloby im 3:1. A wiemy ze taki wynik jest jak najbardziej mozliwy..
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=946512895388927&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&theater
0
0
Wraca once de gala..
0
jesli rzeczywiscie wybiegnie ten sklad co mundo deportivo to przewiduje przegraną 2-0 lub 3-0 i komentarze na tej stronie po meczu: Xavi umie tylko do tylu opdac pilke. Cesc znow nie na swojej pozycji, gdyby bylo inaczej to bysmy wygrali. Co ten Alexis gral!? Mistrz holowania pilki do tylu. Mascherano out. Pique łamaga, kazdy go kiwa jak chce. Alves i te jego wrzutki. Gdyby nie Vaaldes bylaby manitta.
0
mysle, ze na poczatku musimy zagrac bardzo defensywnie, bo kazdy wie, co sie dzieje w pczątkowej fazie meczu na wyjezdzie z silnym rywalem..
0
mi sie wydaje ze ty tych ich dziadkow widziales z 5 na 100000.
0
Zobczycie ze wyjdzie tai sklad; Valdes, Alba, Pique, Masce, Alves- Busquets, Xavi, Cesc- Pedro, Messi, Alexis. Wedlug mnie zamiast Alby powinien wskoczyc Adriano, zamiast Xxaviego oczywiscie Iniesta, no i jesli Ney jest w formie to on musi wybiec zamiast Pedro.