-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Osasunę: VV- Montoya, Bartra, Masche, Adriano- Song, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Pedro
0
Kapitan!
0
24 miliony za niego to atrakcyjna kwota, pytanie tylko czy to nie blef.
0
Patrząc na grę Bartry, raczej zastanawialbym się nad kupnem jakiegos młodego perspektywicznego stopera, jak np, Mangala lub Doria, którzy poszliby po taniości.
0
Cuenca- gdy grał, byl lepszy od Tello, ewidentnie. W pełni sił widać w nim bylo ogromny potencjał i jestem gotów się założyć, ze jeśli nie będą go nękać kontuzję naprawdę pokaże klase a w ataku na ladnych parę lat będziemy mieli Neymar-Messi-Cuenca
0
Jesli juz, to razem z nim trzeba by bylo kupic jakiegos bardziej doswiadczonego bramkarza. Myślę, ze młody Niemiec mialby problem z aklimatyzacją i początkowo gralby slabo.
0
Montoya
0
To dziwne, ze w wiadomości dnia jest o niegroznym stłuczeniu Neyamara, a nie o kontuzji Alby, ktory bedzie pauzowac 6 tygodni.
0
*strata oczywiście :D
0
Akurat na jego pozycji mamy najlepszego zmiennika w postaci Adriano, więc jego stara nie wydaje się tak bardzo bolesna
0
Czyli na oko 6-7 bramek.
0
Naprawdę, jeśli nie będzie zadnych kontuzji, to atak Ney- Leo- Alexis będzie po prostu nie do pokonania. W połączeniu z świetnymi rozgrywającym ( Cesc, Iniesta, Xavi, Busquets), i coraz lepszą obroną z Bartrą i wracającym Puyolem na czele, naprawdę mamy o co walczyć.
0
Nie rozumiem trochę Victora. Na jego miejscu cieszylbym się,że kibice mnie kochają i nie chcą się ze mną rozstawac. Nie jest to zaden brak szacunku z ich strony.
0
Najlepsi dziś- Neymar, Alexis, Bartra
0
i znowu fenomenalna, olśniewająca druga polowa.
0
Alexis gra jak na razie fenomenalnie, jakbym nie jego oglądał.. swietne dryblingi, szybkość, no i ten gol..
0
Courtois lub Forster, Reina ewentualnie w miejsce Pinto
0
Ewidentnie widac, ze statystyki kłamią,
0
Alez by się przydal tak wysoki bramkarz przy rożnych..
0
W kazdym razie w meczach z taką druzyną koniecznie duet pomocnikow muszą stworzyc Fabregas i Iniesta, a w ataku Neymar Messi i Alexis. Przy dobrze grającej obronie (na co jest nadzieja patrżac na grę Bartry i powrot Puyola) w ataku naprawdę mamy kim straszyc i to chyba nawet za malo powiedziane. Wystarczy poukladac obronę.
0
Barca moze pokonac Bayern tylko przy jakiejs bardzo skutecznej taktyce Taty, bo grając tiki-take nie ma szans, chyba ze zaczeli by ja grac jak za czasow Pepa.
0
Powinny byc dwie zolte- pierwsza za przerwanie groznej akcji Neymara, a druga za kopnięcie leżącego. Na jeeno wychodzi- czy od razu czerwona czy dwie zolte- co to za roznica?
0
I zapominacie, ze Barca zagrala bez Messiego- czyli pozbawionej 50 procent swoich mozliwosci
0
Nie jeden, bo trzeci z rzedu.
0
Ludzie, co wy tak narzekacie? Wedlug mnie bardzo dobry mecz Barcelony. Ciągle szukali najlepszego rozwiązania, byla wymiennosc pozycji, byly strzaly, ryzykowne zagrania, swietna gra w destrukcji. Tylko troch trudho jestprzechac pilke do pola karnego, skoro stoi w nim jedenastu byków po 2 metry. :-)
0
Noni przeblysk Cesca oczywiscie :D
0
Zm Neymar. Kolejny swietny mecz Bartry, brawo. Dobra wejscie Alexisa. Reszta raczej na uwagę nie zasluguje.
0
czemu redakcja nie banuje? przeciez od razu widac ze to klitschko pod innym nickiem.
0
VV-Alves, Pique, Bartra, Adriano- Sergio, Cesc, Xavi- Iniesta, Neymar, Alexis
0
dla Messiego 8 jak dla mnie. Myslę, ze gdyby nie jego bramka o zwycięstwo byloby trudno.