0

Na Osasunę: VV- Montoya, Bartra, Masche, Adriano- Song, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Pedro

0

Kapitan!

0

24 miliony za niego to atrakcyjna kwota, pytanie tylko czy to nie blef.

0

Patrząc na grę Bartry, raczej zastanawialbym się nad kupnem jakiegos młodego perspektywicznego stopera, jak np, Mangala lub Doria, którzy poszliby po taniości.

0

Cuenca- gdy grał, byl lepszy od Tello, ewidentnie. W pełni sił widać w nim bylo ogromny potencjał i jestem gotów się założyć, ze jeśli nie będą go nękać kontuzję naprawdę pokaże klase a w ataku na ladnych parę lat będziemy mieli Neymar-Messi-Cuenca

0

Jesli juz, to razem z nim trzeba by bylo kupic jakiegos bardziej doswiadczonego bramkarza. Myślę, ze młody Niemiec mialby problem z aklimatyzacją i początkowo gralby slabo.

0

Montoya

0

To dziwne, ze w wiadomości dnia jest o niegroznym stłuczeniu Neyamara, a nie o kontuzji Alby, ktory bedzie pauzowac 6 tygodni.

0

*strata oczywiście :D

0

Akurat na jego pozycji mamy najlepszego zmiennika w postaci Adriano, więc jego stara nie wydaje się tak bardzo bolesna

0

Czyli na oko 6-7 bramek.

0

Naprawdę, jeśli nie będzie zadnych kontuzji, to atak Ney- Leo- Alexis będzie po prostu nie do pokonania. W połączeniu z świetnymi rozgrywającym ( Cesc, Iniesta, Xavi, Busquets), i coraz lepszą obroną z Bartrą i wracającym Puyolem na czele, naprawdę mamy o co walczyć.

0

Nie rozumiem trochę Victora. Na jego miejscu cieszylbym się,że kibice mnie kochają i nie chcą się ze mną rozstawac. Nie jest to zaden brak szacunku z ich strony.

0

Najlepsi dziś- Neymar, Alexis, Bartra

0

i znowu fenomenalna, olśniewająca druga polowa.

0

Alexis gra jak na razie fenomenalnie, jakbym nie jego oglądał.. swietne dryblingi, szybkość, no i ten gol..

0

Courtois lub Forster, Reina ewentualnie w miejsce Pinto

0

Ewidentnie widac, ze statystyki kłamią,

0

Alez by się przydal tak wysoki bramkarz przy rożnych..

0

W kazdym razie w meczach z taką druzyną koniecznie duet pomocnikow muszą stworzyc Fabregas i Iniesta, a w ataku Neymar Messi i Alexis. Przy dobrze grającej obronie (na co jest nadzieja patrżac na grę Bartry i powrot Puyola) w ataku naprawdę mamy kim straszyc i to chyba nawet za malo powiedziane. Wystarczy poukladac obronę.

0

Barca moze pokonac Bayern tylko przy jakiejs bardzo skutecznej taktyce Taty, bo grając tiki-take nie ma szans, chyba ze zaczeli by ja grac jak za czasow Pepa.

0

Powinny byc dwie zolte- pierwsza za przerwanie groznej akcji Neymara, a druga za kopnięcie leżącego. Na jeeno wychodzi- czy od razu czerwona czy dwie zolte- co to za roznica?

0

I zapominacie, ze Barca zagrala bez Messiego- czyli pozbawionej 50 procent swoich mozliwosci

0

Nie jeden, bo trzeci z rzedu.

0

Ludzie, co wy tak narzekacie? Wedlug mnie bardzo dobry mecz Barcelony. Ciągle szukali najlepszego rozwiązania, byla wymiennosc pozycji, byly strzaly, ryzykowne zagrania, swietna gra w destrukcji. Tylko troch trudho jestprzechac pilke do pola karnego, skoro stoi w nim jedenastu byków po 2 metry. :-)

0

Noni przeblysk Cesca oczywiscie :D

0

Zm Neymar. Kolejny swietny mecz Bartry, brawo. Dobra wejscie Alexisa. Reszta raczej na uwagę nie zasluguje.

0

czemu redakcja nie banuje? przeciez od razu widac ze to klitschko pod innym nickiem.

0

VV-Alves, Pique, Bartra, Adriano- Sergio, Cesc, Xavi- Iniesta, Neymar, Alexis

0

dla Messiego 8 jak dla mnie. Myslę, ze gdyby nie jego bramka o zwycięstwo byloby trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?