-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedaz Valdesa- 12 mln
Sprzedaż Villi- 15 mln
Sprzedaz Alexisa- 25 mln
Sprzedaz Afellaya- 10 mln
Wychodzi 62 mln euro. Do tego dochodzi 50 mln przewidzianych na transfery i mamy 112 mln.
Kupujemy:
Ter Stegen- 15 mln
Hummels( bo nie wierze zeby udalo im sie kupic Silvę)- 30 mln
Neymar - ok. 45 mln
Isco - 20 mln
Razem wychodzi 110 mln
Co myslicie o takim zagospodarowaniu pieniedzy?
0
De Gea/Handanovic - Alves, Pique, Hummels/Silva, Alba- Busquets, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Aguero
0
Wyobraźcie sobie atak Neymar, Messi, Aguero - przdziurawiliby każdą obronę w Europie
0
Tomo1989
To mogłoby wyglądać ciekawie, ale zawsze wyobrażałem sobie Neymara grającego na lewym skrzydle u nas. Poza tym nie wiem czy Bale wpasowałby się w nasz styl gry to jest taka dużo ulepsazona wercja Tello
0
Sprzedac Valdesa, Villę, Alexisa, Fontasa, Afellaya. Za pieniądze z ich sprzedaży + 50 mln euro przewidzianych na transfery kupić Hummelsa, Neymara i silnego środkowego napastnika takiego jak Lewy
0
Tak bardzo chcialbym w Barcie De Geę, Hummelsa, Neymara, a zamiast isco Lucasa Mourę
0
Bielsa, Hummels, Neymar, Lewandowski in Alexis, Villa out
0
Ter Stegen- Alves-Pique, Hummels, Alba- Busquets, Fabregas, Iniesta- Neymar, silny napastnik pokroju Ibry czy Lewego, Messi
0
Przychodzi nowy trener pokroju Cruyffa, Neymar, moze Lewy ktory by nam sie przydal bardzo. Poza tym Hummels. Niech odejdzie ktos z trojki Alexis, Villa, Pedro. Sprzedac szybko Valdesa zeby miec kase na innego bramkarza
0
Przychodzi jakis bramkarz, Hummels, Sprzedajemy ktoregos z trojki Alexis Pedro Villa a w jego miejsce Neymar. Poza tym bardzo chcialbym zmiany trenera ale mysle ze przez nasz glupi zarzad Tito zostanie. Mysle, ze moze nie byloby glupim sprobowac namowic Cruyffa do ponownego zawodowego trenowania..
0
Valdes-Pique, Bartra, Adriano-Song, Xavi,Iniesta, Alves- Alexis, Villa, Messi
0
Subiektywny
Wole dostac w dupe od Bayernu niz od Borussi
0
Ja tam wierzę w awans. Jezeli Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie Bayern nie ma najmniejszych szans. Druga sprawa to skutecznosc. Jezeli zdobedziemy ze dwie bramki w pol godziny to bedziemy rozpedzeni, tylko trzeba wykorzystac doslownie wszystkie sytuacje. Rozwscieczona Barca na Camp Nou i to z Messim w formie jest szalenie grożna co pokazala w meczu z Milanem. Kluczem bedzie jednak wiara w awans
0
Lol... Alexi wraz z Iniesta byli najelpsi w Barcie.. i nie trzeba tutaj zadnej argumentacji wystarczy obejrzec mecz
0
Czemu nie? Neymar moglby grac na lewym skrzydle Lewy na szpicy walczylby w powietrzu zastawialby się, robilby miejsce troche nizej ustawionemu Messiemu. Bramki rowniez potrafi strzelac. Na prawej stronie widzialby Alvesa ktory bylby jednoczesnie wracajacym się obroncą
0
Barca 10
Chodzi o mecze oficjalne
0
Boze wescie zbanujcie tego gimbusa juz czytac nie mozna tych jego durnych komentarzy
0
Potrzebujemy po 1: Hummelsa, chyba nie muszę pisac dlaczego
Po 2: Neymara, ktory bylby trzecim awodnikiem po Iniescie i Messim, ktory robilby roznicę w ataku. Poza tym obroncy druzyny przeciwnej musieliby się skupiac nie tylko na Messim, a wszyscy wiemy, co znaczy zostawic troche wiecej miejsca Messiemu :-)
0
Villa-Alves, Pique, Abidal/Bartra, Alba- Sergio, Xavi, Iniesta- Alexis, Messi, Pedro
0
u99artur
Jak mozna mowic ze Cuenca to klapa? Jeszcze przed kontuzja gral fenomenalnie, dawal najlepsze rokowania na przyszlosc razem z Thiago.. Przebil sie nawet do pierwszej jedenastki. Wszystko zepsula przewlekla kontuzja ale jak mozna mowic ze jest on klapą? Bo zlapal kontuzje?
0
Wraca klitchko..
0
Jak narazie gramy slabo
0
Podobno Silva nie zagra w środę
0
@Vamos Barca
? To ze nie zagra, to nie znaczy ze rekord bedzie mogl dalej srubowac, bo dotyczy on spotkan, w ktorych Leo zagral, a w takowych Messi strzelal w 19 z rzedu
0
Wszystko sie pojebalo..
0
Valdes-Alves, Pique, Bartra/Abidal, Alba-Busquets, Xavi, Iniesta-Tello, Villa, Pedro
0
Z Bartrą i bez Messiego.. strach sie bac
0
No to rewanz zagramy z niedoswiadczonym Bartrą na obronie i bez Messiego. Mimo korzystnego wyniku strasznie boję się o rewanż
0
wiec naprawde zachecam poza tym jest tanio bo 6 zl to nie jest niewiadomo ile
0
neta mam sredniego ani wolny ani szybki ale naprawde kupilem sobie na rewanz z milanem i nie zalowalem nawet raz nie zacielo i jakosc HD