0

Gdybys naprawde mial bilety na ten mecz to hajs by ci i tak zwrocili

0

Jak dla mnie liczą się tylko dwa nazwiska: Rijkaard lub Bielsa.

0

No no Xavi 14 lat :-)

0

Ter Stegen- Alves, Pique, Silva/Kompany, Alba- Busquets, Fabs/Thiago, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis i miażdżymy wszystkich

0

Tak sie składa ze w tym sezonie Iniesta miał najwięcej asyst w Europie kolego..

0

To jest klasa- przyznal sie do bledu i wyrazil skruche. Nie to co Pepe, ktory za kazdym razem tlumaczy sie ze nie widzial przeciwnika- tak jak to bylo gdy podeptal rękę Messiego.

0

Chyba ktos tu nie zrozumial ironii...

0

Abi na zawsze w moim sercu.. nie zapomnę okresu, w ktorym rządzileś obroną najlepszej drużyny w historii footballu.. w Barcelonie Guardioli.

0

Stegen-Alba, Pique, Silva, Alves- Busquets, Cesc/Thiago, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis

0

Oglada ktos Roma-Lazio? Jesli tak to jak gra Marquinhos?

0

Ter Stegen- Alves, Pique, Silva, Alba- Busqutes, Cesc/Xavi, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis. Alez bylby to sklad

0

Moim cichym marzeniem jest atak Neymar-Messi-Lucas Moura. Ten ostatni zaimponowql mi w spotkaniach z Barcą

0

Valdes-Montoya, Pique, Masche, Alba- Busquets, Cesc, Iniesta- Tello, Villa, Alexis

0

Pomysl zanim cos napiszesz dzieciaku mielismy mistrza jeszcze przed meczem z Athletico

0

Tito wkoncu oprzytomnial

0

Pinto- Alves, Pique, Bartra, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Tello, Messi, Alexis

0

Gdzie jest miki przeciez w sobote nie ma szkoly :D

0

Jeszcze Alba oczywiscie

0

Ter Stegen- Alves, Pique, Hummels- Busquets, Xavi/Fabregas/Thiago, Iniesta- Neymar, Messi, Reus
Alez to bylby sklad, dziurawilby kazda obronę w Europie

0

VV-Alves, Pique, Abidal, Alba- Busquets, Cesc, Iniesta- Tello, Messi, Alexis

0

Atak zgranych ze sobą Messiego ze swietnym Aguero + Neymar zgniótłby kazdego w Europie

0

Jeszcze z 4 lata i lec do River :D

0

Wielki szacun dla niego! Zyczę udanej i spokojnej emerytury Sir Alex!

0

Wystarczy ze sprzedamy Villę, Pedro , Bojana i Valdesa

0

Cala Borussia sie posypie

0

ciekawe co ich natchnęło żeby to zrobic

0

Wszystko sie zaczelo chrzanic gdy nie gral Abidal. On dawal taki spokoj, nikt nie mogl sie przedrzec jego stroną pod pole karne. Alba gra za wysoko, czasami zapomina, ze przeciez jest obronca a nie skrzydlowym

0

Tello gra po prostu fenomenalnie, czemu nie gra tak z lepszymi?

0

trzy wzmocnienia za jednym zamachem :D

0

wystarczy ze ciebie wywalą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?