0

Najlepsi na boisku niewątpliwie Messi, Cesc i Iniesta, ale myslę ze ZM nalez się Messiemu za hat-tricka

0

VV-Adriano, Masche, Pique, Alves- Busquets, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Pedro

0

Messi wogole nie byl faulowany?

0

ja to nie wiem czym wy sie zachwycacie. jego gra polega na prowadzeniu pilki do przodu po linii,po czym zwrot w druga strone prowadzenie i oddanie do tylu

0

Nie wyobrazam sobie wyjsciowej jedenstki bez Sergio.

0

przydałby się jakiś wierzowiec ktory mogłby byc wystawiany na ostatnie minuty w przegrywanych meczach, taki ktos jak chociażby Zigic gdy jeszcze byl w formie.

0

Jak dla mnie lepszy piłkarz od Tello, i gdyby nie kontuzje to myślę, że atak Neymar-Messi-Cuenca byłby wspaniały. Nie wiem dlaczego ludzie chcą jego odejścia- czy nie pamiętają jak wspaniale grał przed kontuzją?

0

O nie, apeluje o obnizenie oceny Songowi. Do gry Barcelony nie wnosil kompletnie nic, zero jakichkolwiek ryzykownych zagrań, zero jakiejkolwiek fantazji przy rozgrywaniu akcji. Zdecydowanie nie zasłużył na lepszą ocenę od Xaviego. Chociaż liczba odbiorów(7) nie jest zła, ale jednoczesnie nie powala na kolana, to myślę, że gdyby na boisku był zamiast niego Sergio bardzo pomogłoby to w rozgrywaniu akcji, a jednoczesnie nie byloby gorzej jezeli chodzi o pracę w defensywie. Zdecydowanie Alex nie zasłużył na jedną z lepszych not w zaspole, dlatego też proszę o obniżenie mu oceny do szóstki.

0

Wnioski po meczu: Ewidentnie widać, że Neymar jest juz gotowy na grę w podstawowym składzie. Cesc powinien dostac stale miejsce w pomocy(nie falszywa 9-tka!). Pedro można wystawiac tylko na bardzo slabych przeciwnikow i to u siebie, w innym przypadku gra tak slabo ze lepiej nie komentowac.

0

VV-Alves, Pique, Masche, Adriano- Busi, Cesc, Iniesta- Pedro, Neymar, Alexis

0

postawilbym na taki skład: VV-Alves, Pique, Masche, Adriano- Busquets, Cesc, Iniesta- Pedro, Neymar, Alexis

0

co on chrzani ze dysponujemy takimi nakladami finansowymi ktore umozliwiają nam bycie najlepszymi, jak nasz zespol prawie w calosci sklada się z wychowankow.. to ze oni nie umieją bez pieniędzy to nie znaczy że Barca nie umie.

0

Może wtedy byles kibicem innego klubu, ale pamietaj ze to jego akcja dala nam prowadzenie z realem na Bernabeu w polfinale LM. Bez niego byc moze nie mielibysmy pucharu

0

Man od the match: Fabregas

0

VV-Alves, Pique, Masche, Alba- Sergio, Cesc, Iniesta- Neymar, Messi, Alexis

0

swietnie gra Neymar narazie

0

Myślę, że Iniesta moze zagrac na skrzydle, Neymar na środku ataku, a Fabs w środku pola

0

Myslę, ze lepszym obroncą bylby Agger, ktory popelnia bardzo malo blędow

0

"Cesc Fàbregas pojawił się na placu gry w drugiej połowie spotkania i od razu rozpoczął recital podań, którego ukoronowaniem była zdobyta bramka i strzał z rzutu wolnego, który trafił w poprzeczkę". Powinno byc "zdobyte dwie bramki"

0

brac tego Aggera i juz zawodnika o tym profilu nam wlasnie potrzeba

0

przeczytaj sobie wstęp

0

"Gole zdobyli Messi, Alexis, Pedro, Cesc (2), Dongou oraz piłkarz rywali Leo, który skierował piłkę do własnej siatki." Zapomnieliście o bramce Adriano :)

0

Neymar zagral wedlug mnie slabo, czesto nie wiedzial czy podac czy strzelic czy dryblowac, ale myslę ze to kwestia adaptacji z drużyną

0

sam nie wiem czy to Barca gra tak wspaniale, czy Santos tak słabo..

0

jak mogl Grzelczak objechac Alvesa skoro ten wogole z Lechią nie zagral???

0

to juz nie do mnie :D

0

Mikusiu, to ze zawodnik jest obserwowany przez trenera nie znaczy ze ten chce go sciągnąc od razu do doroslej Barcy. To, że jest obserwowany, znaczy bynajmniej tyle, ze jego rozwoj będzie baczniej sledzony, by umiejętnie wprowadzac go powoli do profesjonalnego footballu. O to nam wlasnie chodzilo, ale wiedz, ze dzieciak w wieku 12 lat pewnych rzeczy nie zrozumie wiec lepiej niech sie nie wypowiada

0

Tata musi koniecznie zagwarantowac mu zajęcie miejsca w pierwszym składzie za Xaviego.

0

jeszcze ronaldo I bale na ławe i skład marzenie :D

0

Moim zdaniem Barca gra calkiem dobrze, porównując wystawione składy. Zdołalilśmy stworzyc kilka dobrych sytuacji, myslę ze tyle samo co Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?