-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na stronie eurosport.pl znajdz sobie tam mecze LM na zywo, musisz sie tam zalogowac i placisz od 5 do 9 zl. Sam tak zawsze robie, bo jakosc jest swietna i mimo ze internetu nie mam naszybszego, to wogole nie zacina. :)
0
a i tak na bank zagra Xavi..
0
Szkoda ze Montoya matak malo minut, bo widac w nim potencjal. To samo z Bartrą. Moim zdaniem tego potencjalu nie ma Sergi Roberto. Zero szybkosci, zero dryblingu, zero sily. Potraf jedynie podac do najblizszego partnera.
0
Atak Ney-Messi-Alexis wraz z Fabsem Iniestą i Sergio, gwarantuje ogromną jakosc w napadzie. Gorzej z obroną..
0
City nas zmazdzy, sponiewiera!
0
Gdybym ja byl trenerem Barcy na mecz wyjazdowy z City postawilbym dwoch DM- Songa i Busquetsa. Zamiast Masche wstawilbym Bartre- zawodnika duzo wyzszego i silniejszego.
0
z tego co pamietam to zagralismy tak w pierwszym meczu z Valencia (3-2) oraz z Ajaxem (4-0).
0
Luiz!
0
Prrzeciez to kopia Messiego.
0
"Podopieczni Manuela Pellegriniego jechali do Norwich na mecz 25. kolejki z dwoma znaczącymi osłabieniami. W drużynie City brakowało bowiem Sergio Agüero i Samira Nasriego"
A Fernandinho?
0
No to rzeczywiście zadna zmiana.
0
Mysle, ze Bayern pyknąłby i m 5 bramek i do widzenia.
0
Masche out Bartra in! Wiem, ze Javierowi zdarzaja sie dobre mecze, ale Bartra jest raz wysoki, dwa silniejszy. Powinien byc juz od jakiegos czasu ogrywany w pierwszym skladzie, bo naprawde boje sie pomyslec jak przeciwko Masche zagraja Aguero, Dzeko, Toure czy Robben, Ribery, Gotze. To bedzie znowu kompromitacja! Minusujcie mnie, ale taka jest prawda. Skoro takie druzyny jak Sociedad z taka latwoscia wyprowadzaja kontry, to co bedzie jak zagramy z takimi potegami jak wlasnie City czy Baayern? Martino mysl!
0
Bayern by ich zmiótł z powierzchni ziemi.
0
http://i.minus.com/itbjMuUR5imsx.gif
0
Arbeloa na spolke z Pepe powinni dostac po 4 mecze kary.
0
To smutne, ze szanse na ich pokonanie mamy tylko w przypadku absencji ich kluczowych piłkarzy (Aguero, Fernandinho)
0
to jaką my mamy?
0
I po co to pisac jak i tam nie kupią nikogo?
0
To wzmocnienie
0
City nas zniszczy jak Bayern rok temuu, mowie wam. Jesli pilkarze Valencii z taka latwoscia przedostaja sie pod nasza bramke, to boje sie pomyslec co bedzie z Anglikami.
0
Mimo ze Cesc jest w tej chwili naszym najlepszym pomocnikiem, to mysle, ze dla Martino wciaz jest tylko "zapchajdziura". Gra prawie zawsze, poniewaz nigdy nie jest tak, by wszyscy byli zdrowi. Gdy nie ma Messiego- wchodzi Cesc. Nie ma Neymara- wchodzi Cesc. Gdy nie ma Iniesty- wchodzi Cesc. Gdy wszyscy sa zdrowi Cesc w najwazniejszych meczach siedzi na lawie. Bardzo mnie to niepokoi.
0
Jesli nie zagra Neymar, to nieobecnosc Kuna bylaby sprawiedliwa. Jesli jednak Ney wyjdzie, to mam nadzieje, ze i Aguero rowniez.
0
Zmartwila mnie ostatnia wypowiedz.. blagam. Cesc na falszywej 9... Alexis wczoraj udowodnil, ze w razie nieobcenosci Messiego to na niego najlepiej stawiac na tej pozycji, lub na Neymara.
0
City wszystkich jedzie jak chce, mysle ze nie tylko zdobeda BP ale rowniez LM..
0
offtop: Aguero prawdopodobnie nie zagra w pierwszym meczu z Barceloną. Nabawil sie kontuzji miesnia dwuglowego uda.
0
mysle, ze jestesmy poprostu za slabi fizycznie. brakuje w obronie kogos takiego jak Abidal czy Puyol za swoich najlepszych lat. Przydalby sie w srodek pomocy taki Yaya Toure czy tez taki silny srodkowy napastnik typu Etoo czy Zlatan. Na chwile obecna wszyscy nas przepychaja jak lalki, dlatego obrona gra tak slabo.
0
Oj mylisz sie chlopie, bo akurat Xavi zawsze asystowal dosyc rzadko. Co nie zmienia faktu ze 2 sezony temu gral z wieksza kreatywnoscia.
0
Mysle, ze redakcja powinna dac ZM dla Messiego i Tello razem. Oboje zagrali rownie kapitalne zawody.
0
Jak to "pierwszy z poza europy strzelil hattricka na cam nou" ? To znaczy, ze np. Messi nigdy nie zdobyl trzech bramek na CN?