-WiernyCules-
Dołączył/a: sierpień 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie bezsprzecznie najlepszy rozgrywający w histori całego futbolu, jeżeli ktoś uważa inaczej to ma problem ze sobą.
0
A więc dla mnie gramy tak:
Valdes- Alves, Puyol, Abidal-Busi, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago- Messi, Villa
Pedro starsznie slaby ostatnio dlatego dla mnie Cesc bardziej bramkostrzelny i z asystami bardziej by asowal do ukladanki Pepa.
0
kiedy bedą sklady?
0
Indyczka
Nie no jest w skladzie, ale nie zagra
0
dziwnie troche, bez defensywnego pomocnika
0
a sora jeszcze Thiago do tej ukladanki ;D
0
Valdes-Pique, Puyol, Mascherano-Busi, Xavi, Iniesta, Alves- Messi, Villa
0
Myslę, ze jezeli gramy u siebie, to Santander zwyczajnie nie ma szans, no ale kto wie...
0
@poeticus
Przeczytalem twoj komentarz 3 razy a dalej nie moge zrozumiec o co ci chodzi
0
Na dzien dzisiejszy mamy 3 lewych obronców, a mimo to wciąż slychac pogloski o kupnie następnego, myslę ze nie potrzebny nam jest czwarty.
0
On nie moze odejsc! Gdy nie ma Valdesa on ze swojej roli wywiązuje się jak profesor. IDEALN rezerwowy bramkarz,nie wiem czy jakikolwiek zespol ma lepszego.
0
Polak w mojej kochanej Barcelonie... marzenia które może się spełnią. W sumie to Szczęsny, Salomon i moze Piszczek nadawaliby się do Barcy, więc chyba z polską piłką nie jest tak źle :D
0
dobrze ze bez kontuzji wracają z tych reprezentacji, jak ja nienawidzę tych przerw reprezentacyjnych :D
0
interesująca jest wogóle historia Messiego. Urodzil się w Argentynie, jego rodzice to Włosi (lub jeden znich, nie wiem dokładnie), ma katalońskie korzenie, jego bliscy są Hiszpanami, mieszka w Hiszpanii od 12 roku życia, ciekaw zycie ma nasz Leo, sam nie wiem jaką reprezentację bym wybrał.
0
skład na kolejn mecz:
Valdes-Alves, Puyol, Pique, Adriano- Busi, Xavi, Iniesta, Cesc- Messi, Villa
0
a to ciekawe
0
i bradzo dobrze ze go nie będze nie lubie go
0
1.Messi
OGROMNA PRZEPAŚĆ
2.Iniesta/Xavi
3.Krysia
0
klitschko
Ty cały czas oczekujesz argumentów. Kiedy juz je ci podaję, ty przechodzisz kolonich jak gdyby nigdy nic i dalej swoje. To tylko pokazuje,ze nie warto z tobą dyskutować. Jeżeli myslisz ze warto, to skomentuj kilka znaczących faktów : Messi obecnie w Argentynie gra najlepiej, każdy gol Argentyny to jego asysta, MVP każdego meczu Argentyny, jedenastka Copa America, nominacja do najlepszego pilakrza MS 2010. To tylko pokazuje, ze problem ma Argentyna, a nie Messi.
0
i teraz tylko czekac jak wyjedzie tutaj taki glupi klitschko ze swoimi statystykami strzelonych goli w Argentynie. zalosne
0
@klitschko
A mógłbyś mi wyjaśnić, dlaczego ciągle gadasz tylko o braku goli na koncie Messiego? Czy inne aspekty gry wogule Cię nie obchodzą? Dla porównania twój kochany Maradona w całej swojej karierze zdobyl dla Argentyny tylko trochę więcej bramek, niż Messi w wieku 24 lat.
0
@klitschko
Cala Argentyna ma ogromny problem, bo jak sam stwierdziles są tam gwiazdy, ale grają one o wiele gorzej od Messiego. Obronę mają fatalną, nie ma NIKOGO do rozgrywania piłki, jedyne co mają dobre to świetny defensywny pomocnik i bogactwo w ataku. A czy bez obrony i rozgrywających da się coś wygrać? Czy uważasz, że Messi powinien i rozgrywać, i strzelać, i asystować i odbierać? Dwie z tych rzeczy robi doskonale- rozgrywa i asystuje(choc asyst mogloby byc 3x więcej gdyby nie inne gwiazdy). Jeżeli dojdzie obrona i ktoś, kto będzie potrafil dobrze rozegrać piłkę, to i Messi zacznie strzelać więcej bramek, bo nie będzie musiał rozgrywać, proste.
0
@klitschko
Jeżeli tak bardzo ci zależy na argumentach to proszę bardzo:
-Messi w jedenastce Copa America.
-Messi najlepszy zawodnik każdego meczu Argentyny
-Każdy gol- asysta Messiego
-To nie on gra słabo tylko jego partnerzy nie potrafią wkorzystywać fantastycznych piłek, jakie dostają od Messiego.
Jeżel chodzi o grę Xaviego w reprezentacji, to chyba nie dziwny jest fakt, że gra tak samo dobrze w reprezentacji co w klubie, gdyż ma IDENTYCZNYCH partnerów co w Barcelonie z wyjątkiem Messiego. Więc jak można mówic ze gra tak samo dobrze w reprezentacji co w klubie, skoro Hiszpania to praktycznie Barcelona? (Oczywiscie nie ublizając Xaviemu)
0
Szanowan redakcjo, zwarcam się z prośbą o podwyższenie oceny Masche, ponieważ zagrał dziś po prostu perfekcyjnie, niczego w jego grze nie zabrakło, zero strat, świetnie wyprowadzane piłki, no czego chcieć więcej od środkowego obrońcy? Jeżeli jego gra wygrala tak rewelacyjnie to dlaczego 9 a nie 10?
0
droga redakcji, bardzo proszę o bana dla klitschko, bo juz kiedys zostal zbanowany, a dalej wszystkich prowokuje.
0
@klitschko
Spytam cię tylko o twoją opinię: Kto w meczach Argentyny gra najlepiej? Jeżeli nie odpowiesz, jednoczesnie stwierdzisz, ze tym piłkarzem jest Messi
0
Podsumowując wypowiedzi klitschko: 1. Messi jest najlepszym piłkarzem ostatnich lat?-dobre sobie. Messi jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem w dziejach piłki nożnej. Można byc jednoczesnie najlpeszym pilkarzem na swiecie i byc najbardziej przereklamowanym.
2. On sam uważa, ze Messi obecnie w Argentynie gra najlepiej ze wszystkich na boisku, no ale i tak uwaza, ze nie potrafi grac w reprezentacji.
0
@klitschko
Dobrze jezeli tak bardzo obchodzą cię statystyki (szczególnie strzelonych goli, bo przeciez tylko to zarzucasz Messiemu):
Messi-60 meczy-20 bramek
Maradona-95 meczy- 34 bramki
0
@klitschko
Wlasnie odmawiając odpowiedzi na moje pytanie jednocześnie stierdzasz, ze Messi w Argentynie gra obecnie najlepiej ze wszystkich i ze obecnie nie ma takiego drugiego jak on. Przyznaj to w prost bo poprostu innej odpowiedzi na te pytania nie ma.
0
odpowiesz czy nie?