10Ronaldinho10
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ogarniam. Tyle transferów i tyle forsy, że na Higuaina nas nie stać nawet.
0
Thiago sobie nos zatkał, bo od Rosella pieniędzmi waliło ;D
0
Dede mi się w fifie rozwinął do 87 ;D
0
Pewnie wszystkich niech sprzedadzą. Wyjdą na wszystkie mecze samym Valdesem.
0
0
No to w Barcelonie grać nie będzie chyba, że go kupią jak będzie miał ponad 30 lat.
0
Poziomem odstaje od Isco.
0
Ja się nawet cieszę, bo Bayern nie da rady z tyloma gwiazdami :P
0
Boję się, że rozpieprzą tą Barcelonę :(
0
misio123 - Nikt po nim nie będzie płakać. Taki z niego piłkarz wielki, ho ho ! Składu wywalczyć nie umie.
0
Toledo -
0
Oj oglądanie tego chłopaka przyprawi o nie jeden orgazm :)
0
Ej no co wy chcecie ? Chłopak tylko promuje swój klub i pokazuję kulturę kibiców klubu Real Madryt. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Realu.
0
judaszowe_srebrniki - Po co od razu te nerwy, ja tylko stwierdzam fakty. Myślisz, że Messi będzie grał w takich głupich meczach jak ten, proszę Cię. Niech Leo lepiej załatwi tą sprawę z podatkami, bo nie przelewki.
0
Messi i tak w Gdańsku nie zagra.
0
Stary idź lepiej myć gary :P
0
I tak jestem lepszy ... ta
0
Mistrzostwa Świata 2014 - Godzina większości meczów 3:00 (ktoś te mecze musi oglądać) Ja tam bam Barcę oglądał nawet o 4:00 .
0
A i tak powiedzą, że Ronaldo lepszy :)
0
Marzyć to oni mogą.
0
Niech idzie ! Podobno w Bayernie ławki są podgrzewane, pewnie dlatego tam idzie.
0
kubafcb102 - Żeby wszystko było takie łatwe :)
0
Za Mourinho w pucharze kontynentalnym :P Co będę jakimś Niemcom kibicował. Pamiętacie akcję z Podolskim jak do swojej szkoły do Polski przyjechał, jakie były gadki, po co on to robi i dlaczego ? Bayern stanie się Realem z przed paru dobrych lat. Same gwiazdeczki i koniec Bayernu.
0
Tak a Tupolew zahaczył o patyk :P
0
Jeśli chodzi o Lechię to tak na tvp :P
0
Który mecz ?
0
Genialny Villa
0
Messi też nic wielkiego nie pokazał więc nie macie się co kłócić czy wygra Ronaldo czy Messi. Znając życie wygra ktoś z Bayernu. Moim zdaniem na nagrodę zasłużył RvP. Genialne bramki tego zawodnika w Manchesterze, coś pięknego !
0
Nic dziwnego, że piłkarze odchodzą jak mamy takiego prezesa :(
0
A co Wy na to, żeby obronę wspomógł Głowacki ? Szybki, zwinny, umie się ustawić i świetnie czyta grę w obronie.