0

Nie ogarniam. Tyle transferów i tyle forsy, że na Higuaina nas nie stać nawet.

0

Thiago sobie nos zatkał, bo od Rosella pieniędzmi waliło ;D

0

Dede mi się w fifie rozwinął do 87 ;D

0

Pewnie wszystkich niech sprzedadzą. Wyjdą na wszystkie mecze samym Valdesem.

0

0

No to w Barcelonie grać nie będzie chyba, że go kupią jak będzie miał ponad 30 lat.

0

Poziomem odstaje od Isco.

0

Ja się nawet cieszę, bo Bayern nie da rady z tyloma gwiazdami :P

0

Boję się, że rozpieprzą tą Barcelonę :(

0

misio123 - Nikt po nim nie będzie płakać. Taki z niego piłkarz wielki, ho ho ! Składu wywalczyć nie umie.

0

Toledo -

- proszę bardzo.

0

Oj oglądanie tego chłopaka przyprawi o nie jeden orgazm :)

0

Ej no co wy chcecie ? Chłopak tylko promuje swój klub i pokazuję kulturę kibiców klubu Real Madryt. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Realu.

0

judaszowe_srebrniki - Po co od razu te nerwy, ja tylko stwierdzam fakty. Myślisz, że Messi będzie grał w takich głupich meczach jak ten, proszę Cię. Niech Leo lepiej załatwi tą sprawę z podatkami, bo nie przelewki.

0

Messi i tak w Gdańsku nie zagra.

0

Stary idź lepiej myć gary :P

0

I tak jestem lepszy ... ta

0

Mistrzostwa Świata 2014 - Godzina większości meczów 3:00 (ktoś te mecze musi oglądać) Ja tam bam Barcę oglądał nawet o 4:00 .

0

A i tak powiedzą, że Ronaldo lepszy :)

0

Marzyć to oni mogą.

0

Niech idzie ! Podobno w Bayernie ławki są podgrzewane, pewnie dlatego tam idzie.

0

kubafcb102 - Żeby wszystko było takie łatwe :)

0

Za Mourinho w pucharze kontynentalnym :P Co będę jakimś Niemcom kibicował. Pamiętacie akcję z Podolskim jak do swojej szkoły do Polski przyjechał, jakie były gadki, po co on to robi i dlaczego ? Bayern stanie się Realem z przed paru dobrych lat. Same gwiazdeczki i koniec Bayernu.

0

Tak a Tupolew zahaczył o patyk :P

0

Jeśli chodzi o Lechię to tak na tvp :P

0

Który mecz ?

0

Genialny Villa

0

Messi też nic wielkiego nie pokazał więc nie macie się co kłócić czy wygra Ronaldo czy Messi. Znając życie wygra ktoś z Bayernu. Moim zdaniem na nagrodę zasłużył RvP. Genialne bramki tego zawodnika w Manchesterze, coś pięknego !

0

Nic dziwnego, że piłkarze odchodzą jak mamy takiego prezesa :(

0

A co Wy na to, żeby obronę wspomógł Głowacki ? Szybki, zwinny, umie się ustawić i świetnie czyta grę w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?