0

Szkoda Roniego :( Zamiast chodzić na treningi wolał imprezować i się bawić. Być może grałby w Barcelonie do dziś.

0

Niech odchodzi Niemiec jeden ;)

0

Inferno3 - Słaby to Ty jesteś. Widać, że zazdrościsz im tego co osiągnęli w tak młodym wieku. Bomba z przewrotki tego chłopaka to mistrzostwo świata. Ja w jego wieku ledwo co sznurówki wiązałem.

0

"który miał powiedzieć,że" ;D

0

Prawdziwy talent i nie dziwię się, że taki klub jak Ajax go pozyskał.

0

No i co ? Chcecie piłkarza który nie chce dla nas grać ? Ten chłopak myśli, że jak do Bayernu czy do Man Utd pójdzie to będzie więcej grał. Sprawdźcie składy obydwu tych drużyn, za kogo miał by grać ?

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Barcelona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak na serio, to osoba pisząca zbyt dużą ilość wykrzykników jest chora psychicznie lub może mieć zaburzenia emocjonalne ;)

0

Tragedię pokazał w meczu z Bayernem :P

0

aster222 - W sumie ja bym się martwił na Twoim miejscu, bo zarząd Barcy jest tak głupi, że stać ich na to by kupić kolejnego pomocnika niż obrońce.

0

Sergi ma w sobie coś z Messiego, w sposób jaki chodzi bardzo go przypomina.

0

MESSiah16 - Przecież bóg hala dzieci Ronaldo jest dwa razy lepszy od piłkarza mającego na koncie 4 złote piłki (osiągnięcie którego nikt nie dokonał) to powinien drużynę pociągnąć.

0

Zobaczycie, że w Madrycie będzie strzelał i się odblokuje. W Barcelonie się zablokował tak samo jak Sanchez, tyle że już gra lepiej.

0

Lepiej niech "Tjago" odejdzie. Po co ma tu grać jak się źle czuje ?

0

Kupić piłkarza za 80 mln sprzedać za 10 mln. Takie rzeczy można doświadczyć tylko w Barcelonie ;D

0

Michał3242 - Ronaldo chyba za te puchary co w tym sezonie zdobył ^^

0

Żeby tak łatwo z Silvą poszło :|

0

Jak by Xavi grał w tenisa i by przegrał to by powiedział - i tak byliśmy lepsi ;D

0

Bale prędzej czy później do Realu przejdzie :P

0

Isco też miał być już w Manchesterze City a gdzie jest ? Mnie tam nie cieszy takie coś, że Cavani nie wybierze Realu, bo jeśli Barca ma wygrywać to z Realem z najwyższej półki.

0

Skąd on może to wiedzieć skoro jeszcze ze sobą jeszcze nie grali. ?

0

Tam sobie w ogóle nie pogra ^^

0

1899barca - Polecam Ad Blocka :)

0

adex32 - Jepiej by było gdyby w tym finale był Thiago Silva :)

0

Dla wszystkich ślepaków którzy zarządzają w Barcelonie

On nie może odejść.

0

Nie podobny

0

Heh to się nazywa głupota sprzedadzą Alcantarę za 13 mln, a kupią Gundogana za 25 mln. :)

0

Szkoda bo w tym PSG nic nie wygra, ewentualnie więcej kasy dostanie :)

0

Ja nie wiem czy to jest jakiś żart czy co ? Po co ktoś robi wywiad z firmą Sony ?

0

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat następnego meczu i czy w ogóle się odbędzie proszę dajcie znać !

0

Pique wie co mówi, w końcu grał z Ronaldo czy Rooneyem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?