10Ronaldinho10
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda Roniego :( Zamiast chodzić na treningi wolał imprezować i się bawić. Być może grałby w Barcelonie do dziś.
0
Niech odchodzi Niemiec jeden ;)
0
Inferno3 - Słaby to Ty jesteś. Widać, że zazdrościsz im tego co osiągnęli w tak młodym wieku. Bomba z przewrotki tego chłopaka to mistrzostwo świata. Ja w jego wieku ledwo co sznurówki wiązałem.
0
"który miał powiedzieć,że" ;D
0
Prawdziwy talent i nie dziwię się, że taki klub jak Ajax go pozyskał.
0
No i co ? Chcecie piłkarza który nie chce dla nas grać ? Ten chłopak myśli, że jak do Bayernu czy do Man Utd pójdzie to będzie więcej grał. Sprawdźcie składy obydwu tych drużyn, za kogo miał by grać ?
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Barcelona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak na serio, to osoba pisząca zbyt dużą ilość wykrzykników jest chora psychicznie lub może mieć zaburzenia emocjonalne ;)
0
Tragedię pokazał w meczu z Bayernem :P
0
aster222 - W sumie ja bym się martwił na Twoim miejscu, bo zarząd Barcy jest tak głupi, że stać ich na to by kupić kolejnego pomocnika niż obrońce.
0
Sergi ma w sobie coś z Messiego, w sposób jaki chodzi bardzo go przypomina.
0
MESSiah16 - Przecież bóg hala dzieci Ronaldo jest dwa razy lepszy od piłkarza mającego na koncie 4 złote piłki (osiągnięcie którego nikt nie dokonał) to powinien drużynę pociągnąć.
0
Zobaczycie, że w Madrycie będzie strzelał i się odblokuje. W Barcelonie się zablokował tak samo jak Sanchez, tyle że już gra lepiej.
0
Lepiej niech "Tjago" odejdzie. Po co ma tu grać jak się źle czuje ?
0
Kupić piłkarza za 80 mln sprzedać za 10 mln. Takie rzeczy można doświadczyć tylko w Barcelonie ;D
0
Michał3242 - Ronaldo chyba za te puchary co w tym sezonie zdobył ^^
0
Żeby tak łatwo z Silvą poszło :|
0
Jak by Xavi grał w tenisa i by przegrał to by powiedział - i tak byliśmy lepsi ;D
0
Bale prędzej czy później do Realu przejdzie :P
0
Isco też miał być już w Manchesterze City a gdzie jest ? Mnie tam nie cieszy takie coś, że Cavani nie wybierze Realu, bo jeśli Barca ma wygrywać to z Realem z najwyższej półki.
0
Skąd on może to wiedzieć skoro jeszcze ze sobą jeszcze nie grali. ?
0
Tam sobie w ogóle nie pogra ^^
0
1899barca - Polecam Ad Blocka :)
0
adex32 - Jepiej by było gdyby w tym finale był Thiago Silva :)
0
Dla wszystkich ślepaków którzy zarządzają w Barcelonie
0
Nie podobny
0
Heh to się nazywa głupota sprzedadzą Alcantarę za 13 mln, a kupią Gundogana za 25 mln. :)
0
Szkoda bo w tym PSG nic nie wygra, ewentualnie więcej kasy dostanie :)
0
Ja nie wiem czy to jest jakiś żart czy co ? Po co ktoś robi wywiad z firmą Sony ?
0
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat następnego meczu i czy w ogóle się odbędzie proszę dajcie znać !
0
Pique wie co mówi, w końcu grał z Ronaldo czy Rooneyem.